Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zoely 1,5/2,5 mg fogamzásgátló...

Zoely 1,5/2,5 mg fogamzásgátló mellett mennyi ideig "normális" a z áttöréses vérzés? Már a 4. levél felénél járok és még mindig 2 hetente megjön

Figyelt kérdés

szóval első levél szedésekor az ég egy adta világon semmi bajom nem volt. amikor a sárga pirulákat szedtem meg is jött, nagy kínzó fájdalmak közepette,(ami a gyógyszer előtt amugy nem volt jellemző.) kevesebb vérzéssel (megvonásos vérzés jellegéből fakadóan azt gondolom ez nem is probléma.)


2. levél felénél valami bekattanhatott mert ismét vérzés jelentkezett 1 hétig tartott . a placebo tabik idejére viszont elmúlt, a 3. levél néhány első szeme után ismét megjött.


3. levél placebo idején szintén megjött( ahogy normális esetben a megvonásos vérzés ideje volt.)


4- levelet kezdtem és a közepénél vagyok, most minden eddiginál nagyobb fájdalmakkal görcsölök, már totál elegem van.


Amig nem szedtem tök nomrális volt a vérzésem, több mennyiségű volt és teljesen kiszámítható volt minden.


Azért kezdtem el szedni hogy ne essek teherbe, erre felboritja az eddigi rendszeremet.... és egyszerűen midnig a levelek felénél vérzek ???????? ez igy nem normális már, azt gondoltam hogy be fog állni a 3. hónapra....



most a 4. levélnél tartok, és


2018. júl. 17. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:

és nem tudom, a nőgyógyász mit fog tenni?

mivel úgynézki nem szoktam meg ezt, felír egy másikat ami teljesen más hormonbomba mint amivel eddig szoktattam magam???? :D

2018. júl. 17. 17:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg ír egy mási fajtát neked vagy azt mondja,hogy várjál még pár hónapot,de mindeképpen említsd meg neki.
2018. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 honap hozzaszokasi idon tul vagyok, de most meg mindig kellene hogy varjak??
2018. júl. 19. 01:15
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

velem is ez történik... 4.hónapja szedem az Estelle fogamzásgátlót és a 16.naptól elkezdtem vérezgetni. Én már sok mindennek utána olvastam és a gesztagén miatt van, te is nézz majd utána. Amúgy Rutascorbint szedek naponta 3x2-t, vény nélküli. Neked azóta javult a vérezgetés vagy esetleg elállt?

Nekem egy napja már alig van és nem is görcsölök. Szedem tovább a megszokott ütemben.

2018. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!