Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy a stressztol,...

Lehetseges, hogy a stressztol, a fronttol es a Sumetrolimtol kesik a menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5-6 napig Sumetrolimot szedtem a hugyholyag-gyulladasomra, elotte pedig het ket kemeny stressz ert a vizsgaim miatt (mar lezajlottak, de az utostressz meg mindig megvan), tobbek kozott, akik Borsod megyeben laknak, azok tudjak, hogy mennyire megbolondult az ido foleg itt (hol fulledt meleg, hol lehult levego nagy esovel). Valamint egy JJ sin van bennem, amit multhonapban tettek fel nekem a korhazban a vesemedencegyulladas es veseko miatt. Lehetseges, hogy a gyogyszer, a stressz, az ido es a sin befolyasolja a menstruaciot? A het napos szunetben vagyok (5.) nap. Nincs mese, a 7. utan ujra szedem a fogamzasgatlot, ha megjon, ha nem.


Esetleg modszerek, amikkel siettetnem a dolgot? A forro furdot mar belottem. Harom napja nagy gorcsokre ebredek, tehat meg akar jonni, de eleg nehezen akar. :/



2018. júl. 21. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
ez mind okozhat késést, de akár terhes is lehetsz. nem ismerem ezt a gyógyszert, de ha antibiotikum, akkor az kiüti a fogamzásgátlót, úgyhogy érdemes óvszert is használni. én mindenképpen felhívnám, meglátogatnám a nőgyógyászomat.
2018. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Védekeztetek gumival az antibiotikum szedése alatt? Ha nem, akkor valószínűleg gyengítette a hatását (bár én most olyat kaptam, ami elvileg nem befolyásolja, de inkább nem kockáztattunk), és teherbe eshettél. Ha nem jön meg a 7. nap végéig sem, akkor menj dokihoz.
2018. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap nogyogyasznal. Mondtam hogy ket hete voltam utoljara a parommal es nem talalt terhessegre utalo jelet. Vedettsegben voltam mar elotte is, ugyhogy ne aggodjak, nincs problema. Annyi hogy meg huvelykremet irt fel nekem, mert enyhe huvelygyulladasom lett a Sumetrolimtol es elegge fronterzekeny vagyok. Hat varok meg, hatha megjon. Koszonom a valaszt! :)
2018. júl. 21. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!