Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hol érzitek a betétet?

Ti hol érzitek a betétet?

Figyelt kérdés
Amikor berakjátok hol érzitek a betétet legjobban? Nekem mindig a fenekemnél zavar,ahogy lépek érzem hogy ott mozog. Ti érzitek? Persze nem erre figyelek egész nap de akkor is rossz. :(

2018. júl. 20. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha szoktam érezni. De inkább legyen hátul is, nehogy baleset legyen és átázz.
2018. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez betétfüggő. Az esetek 90%-ában Libresse-t használok, azt én nem szoktam érezni egyáltalán amíg nem ment bele semmi. Olyan a kialakítása, h felveszi a fenekem vonalát is, így mozgás közben nem érzem, h "elállna", valamint pamutos a felülete, így nem nagyon lehet érezni. Ha normál kialakítású betét van bent (Always, vagy Bella, ha épp nem kaptam Libresse-t), akkor fenéknél én is szoktam érezni, de csak mozgás közben, azt, h a fenekem mozog, de a betét vége egy helyben van, nem követi a mozgását. Néha picit zavaró tud lenni, de nem vészes, főleg h nagyon ritka az, amikor nem Libresse-t használok, ha véletlen másmilyet sikerül csak kapnom hirtelen, akkor is amint van rá lehetőségem veszek Libresse-t, a másikat utána otthon használom el. Szóval, nekem nagyon ritka az, amikor érzem a frissen berakott tiszta betétet.


Amikor megy bele cuccos, az már más tészta, akkor azért lehet érezni, h ott van. Bár én akkor sem konkrétan a betétet érzem, hanem azt, h nehezebb lett, mármint, h van egy kis plusz súly a bugyimban. Azt, h melegség áraszt el. Illetve amikor több jön egyszerre, akkor pár percig nyirkosságot, amíg be nem szívja a cuccost a betét. De, ha ezeket elkezdem érezni, akkor a lehető leghamarabb amikor alkalmam van rá kicserélem, így aztán megint nem érzek semmit egy jó darabig...

De mondom, ezek a dolgok függnek attól is, h milyen betétet használsz, érdemes minél többet kipróbálni, h neked melyik válik be legjobban. Én kb az összes létező fajtát kipróbáltam, mire rájöttem, h nekem a Libresse a legjobb, viszont sokan nem szeretik. Sokan az Always-re esküsznek, én meg azt nem szeretem. Ezért csak azt tudom tanácsolni, h próbálgasd a különböző betéteket, és előbb-utóbb te is megtalálod azt a fajtát, amit nem fogsz érezni. Egyébként, ha megkérdezhetem, milyet használsz?

2018. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Always Platunum.Az 5 cseppeset.
2018. júl. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!