Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mihez kezdjek a menzesz...

Mihez kezdjek a menzesz előtti agresszióval?

Figyelt kérdés

Már tizenévesen észrevettem hogy menzesz előtt ingerlékenyebb vagyok és bizonyos emberek idegesítenek pedig egyébként nincs bajom velük. Ez az ingerlékenység mára odáig fajult hogy havonta másfél hetet elvesz az életemből. A tünetek menzesz előtt másfél héttel kezdődnek. Olyan szinten ingerlékeny vagyok hogy kihat a mindennapjaimra. A munkámra se tudok rendesen koncentrálni. Kívülről ez az egész hisztinek hat mivel mindig visszafogom magam de ettől is csak nő bennem a feszültség. Ettől az egésztől már rosszul érzem magam és ugye nem tehetem hogy mindig elvonulok a világ elől. Sosem kiabálok vagy bántok meg másokat ilyenkor de a feszültség ilyenkor mindig bennem marad. Én ezt mér nem érzem normálisnak. Ez ellen lehet tenni valamit?

26/L



2018. júl. 24. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, pl.


Rengeteget segít, leköti a felesleges energiáidat, pl.

2018. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sport nagyon jó ötlet.

Emellett próbáld ki a Premens tablettát. Ha jól emlékszem vénynélküli, és pont az ilyenekre hatásos.

2018. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A sport nem jött be. :(
2019. márc. 18. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!