Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradt a menzesz, ugye nem...

Elmaradt a menzesz, ugye nem kell dokihoz mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítenétek? Még szűz vagyok és első perctől össze vissza jött meg de egy ideje normálisan jött meg időben és egyszer csak semmi már vagy 16 napja késik. Elég sokat idegeskedek és sokat görcsöl a hasam. Nagyon félek, nem akarok orvoshoz menni valaki járt már így?

2018. júl. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éve menstruálsz?
2018. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan 2 éve van meg de az első éven csak kétszer háromszor jött meg
2018. júl. 23. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor még abszolút belefér,hogy egyelőre még nem rendszeres,ne aggódj.
2018. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, első években normális, hogy még bem rendszeres. Egyébként ne félj az orvostól, sokkal jobb rendszeresen járni, és tudni, hogy minden rendben van, mint félni az ismeretlentől!
2018. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, még ez belefér.

Majd 17 éves korodra beáll.

2018. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahh rendben, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ!:) Most már nyugodtabb vagyok.
2018. júl. 23. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne félj az orvostól! :)

Mindenképp érdemes évente legalább egyszer elmenni egy rutin vizsgálatra, a saját egészséged érdekében! Mint az előttem lévők is írták, ne stresszelj. A stressztől is késhet. Nincs miért aggódnod, viszont ezt egy hozzáértő szakembernek kell alátámasztania! :)

2018. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!