Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hüvelyi váladéka egy 1...

Lehet hüvelyi váladéka egy 1 éves kislánynak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Észrevettem kB 4 napja hogy a kislányom mind a cunijához nyúlKál. Nem engedte hogy megnezzem. A tegnap már engedte, és nem is tudom.. mintha a kisajak össze lennének tapadva.

Ma elvittem a családi dokihoz és azt mondta hogy hüvelyi váladék és kenjem gyógyszertári popsikremmel. De az nem kellene tisztuljon, vagy eltunjon?

Fürdetés minden masodik nap és törölgetem a cunijat de ugyanolyan.

AMÚGY meg hallottam hogy nem is szabadna ott kenni popsikremmel. Én reagálom túl vagy szerintetek is az orvos hibázott? Vigyem el gyereknogyogyaszhoz?


2018. júl. 26. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ott kenni tényleg popsikrémmel.Vidd el azért biztos ami biztos!
2018. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Főleg, ha csak kétnaponta fürdeted.
2018. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg pici korában minden nap fürdettem de szintén az orvos javaslatara lett belőle minden 2x nap.
2018. júl. 26. 00:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden második nap*
2018. júl. 26. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát elég hlye az orvosod már bocs. váltsd le sürgősen. esélyes hogy gomba, azt simán elkaphatja a gyerek is.
2018. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a szeméremajkak 3-4 éves korig összenőhetnek!


Óvatosan, steril gézbe csavart ujjal választ szét minden fürdetés után. Nem kell mélyen, csak az ajkak között.

2018. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!