Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitenetek? Tobbi lent

Segitenetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
1 hete szedek fogamzásgátló tablettát. Amikor meg nem hatott ugye a gyógyszer egyutt voltam a barátommal gumi nelkul nem termékeny időszakban es nem ment el belem. Most van peteeresem. Egy ideje elegge faj a mellem es neha fájdalmat érzek a hasamban a koldokom mellett meg a petefeszkemnel. A derekamra is kihat a fájdalom neha. Nincs folyasom semmilyen. Mas panaszom nincs holnap csinálok a biztonság kedvéért tesztet. De remelem nem vagyok terhes 18 eves vagyok
2018. júl. 26. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes lennél, és most még a teszt korai.
2018. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg fog jonni 1 heten belul ezek a tunetek a menstruacio jelei.. nem vagy terhes
2018. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom. Remélem azert hogy nem terhesség. Elegge ra tudok parázni azert es kezdtem el gyógyszert szedni hogy ne történjen baj
2018. júl. 26. 12:27
 4/7 A kérdező kommentje:
16 napom van meg a mensiig szoval nemhinnem :/
2018. júl. 26. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a menstruáció első napján kezdted el akkor már védett.

De ha nem ment el benned akkor nem vagy terhes. Szedted is már a hormont. De legközelebb meg ne csináljatok ilyet és nem lesz min aggódni.

Amúgy meg a hormonok miatt fájhat a hasad meg a melled.

2018. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, nincs peteérésed. Értelmetlen dolog termékeny napokról beszélni. A tájékoztató írja, mikortól véd. Előtte nyilván nagy felelőtlenség volt csupaszon szexelni. Tesztet akkor kell csinálni, amelyik napon a vérzést várod. Félidőben semmi értelme. Van még mit tanulnod a női szervezet működéséről... Ajánlom figyelmedbe a hormonmentes youtube csatornát.
2018. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolvan kosz. Erdekes mas rúd normálisan válaszolni. Szerinted nemtudom hogy felelőtlenség volt? De mind 1 pont az ilyeneket akartam elkerupni
2018. júl. 27. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!