Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maga a mell formája változhat,...

Maga a mell formája változhat, vagy csak a "lógóssága, feszessége"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik a mellem formája,mert szép is,kerek is,a mellbimbóm is szép,viszont C kosaras lévén lógnak kicsit,meg persze ez majd idővel sajnos még lógósabb lesz ( 34 vagyok jelenleg).


Viszont azt vettem észre,hogy nem zavar,hogy lóg kicsit,mert maga a mell szép és így valahogy megmarad egy kellemes összkép.


A forma változhat? Mert az viszont "elcsúfítaná" valamennyire. Szóval,ha alapból kerek a formája,abból még lehet körte,vagy vehet fel más formát a későbbi lógás végett?



Köszi


2018. júl. 28. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a formája nem fog változni. Sokkal idősebb vagyok nálad, az enyém sem változott.
2018. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
szerintem nem nagyon fog a forma változni
2018. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az infót!
2018. júl. 28. 17:09
 4/4 A kérdező kommentje:

próbáltatok valaha"mellre" edzeni? Hogy egy kicsit a mell körüli izmok megerősödjenek. Nyilván a mellben nincs izom,de arra gondoltam,hogyha esetleg edzem azt a területet,akkor valahogy a viszonylag jó összképet tovább fent lehetne tartani.Szoktatok csinálni gyakorlatokat?

Számíthat valamit?

2018. júl. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!