Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba lehet? Túros...

Hüvelygomba lehet? Túros folyás, csípő, égető érzés, viszketés, kellemetlen szag. Többi lent

Figyelt kérdés
Előző héten csütörtökön elkezdett viszketni ott lent, nem tartottam neki különösebb problémát azt hittem hogy majd elmúlik. Szombaton itt volt a barátom és volt szex, természetesen gumival, de már akkor tudtam hogy valami talán nincs rendben. Tegnap éjjel azt hittem megőrülök a fenti dolgok most nagyon jelentkeztek és kibírhatatlan volt. Még most is, az lenne a kérdésem hogy menjek orvoshoz vagy elég ha veszek Canestent és kúpot hozzá? És a barátom ugye nem kaphatta el?

2018. júl. 30. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, menj el dokihoz. Ha együtt voltatok akkor, amikor már érezted a tüneteket, a barátod is elkaphatta. Lehet, hogy rajta nem jönnek ki a tünetek, de téged mindig vissza fog fertőzni, szóval őt is kezelni kell.
2018. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Még nem nagyon voltam nőgyógyásznál, és elmondtam anyunak de azt mondta hogy kenjem sudocremmel, dehát az utóbbi napokban sem segített semmit..:(
2018. júl. 30. 07:40
 3/7 anonim válasza:
sudocrem nem fog ezen segíteni akkor már inkább vegyél egy canesten kúpot amitól már másnap enyhülnek vagy el is múlnak a tünetek. Valószínűleg gomba de inkább menj el orvoshoz az a tuti.
2018. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Muszaj normalisan kezelni, sudocrem -nem is ertem anyukadat- ezt nem fogja megoldani!
2018. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettünk Canesten kupot, és van Canesten krémem kívülre. Ma este fogom használni a kupot, gyógyszertaros ajánlotta aki orvos. A Canesten kicsit már enyhítette a fájdalmakat. Ha nem hat a Canesten kúp akkor megyek orvoshoz, minden jel arra utal hogy ez gomba semmi kétség. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 31. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemesebb lenne inkább orvoshoz menni, főleg, ha ennyire éget és viszket. Erősebb gyógyszert kapnál...
2018. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy gomba. Krémmel kenegesd magad 2hétig megelőzés képp. Utána használj Canesflort, ami helyre hozza a hüvelyflórád és megelőzi a fertőzéseket.
2018. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!