Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem h ki e vettem a...

Elfelejtettem h ki e vettem a tampont vagy sem. A madzagja sincs meg. Nem erzem magamba. Felis nyultam hatha de semmit sem. Erzek. Annyira feltud csuszni h ne erezzem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

szia, egyszer pont én is igy jartam. el is mentem uh-ra.

de nem lett meg, igy kivettem csak nem emlékeztem rá. de a nő azt mondta ott h nem tud felcsúszni.

2018. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még hányszor kérdezed meg?
2018. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el erősen nyomni, mint mikor kakilni kell és nem megy. Annyira ki kell csússzon, hogy ha felnyúlsz, meg tudd fogni.

Ha nincs ott semmi, akkor kivetted.

(Amúgy a fenti technikát kell alkalmazni akkor is, ha elszakad a madzag pl.)

2018. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam :D:D amúgy ha nem érzed, és nincs meg a madzag tuti kivetted, ne aggódj.
2018. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megneztem meg egy parszor a biztonsag kedveert, nyomtam is hatha es semmi. Meg ugy gondolom h mara az mar teli lett volna es ereztem volna ugy mostmar nyugodt vagyok es koszonom a degitseget
2018. júl. 31. 20:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Segitseget*
2018. júl. 31. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!