Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam es hányingerem is...

Fáj a hasam es hányingerem is van, talán terhes vagyok? Bővebben lent, fontos!

Figyelt kérdés

A barátommal ugye szoktunk szerelmeskedni, de mindig védekezünk. Csak gumit használunk, mást nem, én gyógyszert sem szedek. Sosem volt olyan, hogy nem védekeztünk volna. A menstruációm is mindig megjött, rendben volt, igaz, hogy mióta először le feküdtünk egy kicsit megváltozott, mert kevesebb vér van, es kevesebb ideig is tart, kb 1-2 nap..de pontos időben jött meg. Most múlt el múlt héten. Azóta ugye már le feküdtünk megint, a gumi sosem szakadt ki eddig.


Tegnap viszont fájt a hasam, hányingerem volt és a fejem is nyilalt. Aztán ettem, pihentem meg ilyenek és elmúlt. Most, hogy kezd melegedni az idő, megint érzem, hogy fáj a hasam és hányingerem is van. Kezdek aggódni, hogy talán terhes lennék? Nagyon félek ettől.


Na most vajon csak a melegtől lehet, és azért is nem kívánom a kaját, vagy lehet tényleg terhes vagyok? Kérlek segítsetek, előre is köszönöm szépen!


2018. júl. 31. 09:23
 1/10 anonim válasza:
Ha tényleg védekeztetek rendesen akkor nem lehetsz terhes és a hányinger-fejfájás kombó pedig nem feltétlenül a terhesség jele!! Szóval nyugodj meg szerintem semmi gáz nincs, de ha ez hosszabb ideig tart akkor azért menj el a háziorvoshoz!
2018. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Igen, mindig védekeztünk, szó sem lehet arról, hogy gumi nélkül csináljuk. És külön meg is szoktuk nézni, hogy nem szakadt ki a gumi.

2018. júl. 31. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Ezért nem való a tiniknek a szex... nőj fel
2018. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért is?:)

Úgy gondolom, hogy épp eléggé érett vagyok már ehhez. Nem vagyok sem hülye, sem pedig meggondolatlan, hogy védekezés nélkül csináljunk bármit is. Én segítséget kértem, mert felmerült bennem ez a gondolat, de ettől függetlenül még van eszem és tudom használni.

2018. júl. 31. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem valószínű, hogy terhes vagy, de mindenképpen menj el a dokihoz és próbálj meg elég folyadékot inni és időben rendszeresen enni.

Illetve javaslom a durex márkát, mi évek óta ezt használjuk.

Eddig nem volt baba.

2018. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#4: Hát persze
2018. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Durexet használunk:) köszönöm!!
2018. júl. 31. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki a szerelmeskedés szót használja,nem lehet több 15-nel...
2018. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mindig gumival védekeztek, mindig leellenőrzitek, és sose lyukas, akkor nem lehetsz terhes. Szerintem ez a durva időjárás lehet az oka. Csinálj egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj. De kizárt, hogy az vagy.
2018. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az okoskodó emberek hanyagoljanak már. Mint már mondtam, segítséget kértem...és de, lehet több 15-nél. Mind a ketten el múltunk már 15 évesek.

Remélem majd amikor az ilyen okoskodó embereknek lesz szükségük segítségre, akkor majd az ő kérdésükhöz is ilyen okoskodó, kötekedő emberek fognak eltalálni!:)

2018. júl. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!