Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok mindig...

Amióta terhes vagyok mindig minden fontos dolgot elfelejtek ez normális? Más is volt így?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar. Mit lehet csinálni h ne legyek ilyen?

22hetes

25N


2018. ápr. 9. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és ne foglalkozz vele. Hormonok, meg MINDENT írj fel cetlire, amit ragassz a szemed elé :)


Én volt, hogy boltba mentem, kenyér-tej-meg ebédnek valót semmit nem vettem, helyette csokit, nutellát és három 1 literes üveg jalapénot viszont igen.

A férjem meg megszakadt a nevetéstől.

2018. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam-vagyok. Cetli, telefonon emlékeztető segít. Nekem mondjuk nem múlt el, 2,5 éves és 9 hónapos gyerekek vannak. A tényleg fontos dolgokat már észben tudom tartani (pl eredményért telefonálni) de pl boltba megírom a listát, aztán elfelejtem elrakni, ez-az ki is marad..
2018. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Mindig is nagyon jó memóriám volt, szinte semmit nem felejtettem el, egészen addig, amíg a 3. gyerekemmel terhes nem lettem. Most 15 hónapos és még mindig tart ez az állapot. Mindent a telefonon állítok be, hogy ne felejtsem el. Ha valakinek van bármi tanácsa, szivesen fogadom én is.
2018. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen


Felírni


Emlékeztetőket beállítani


Én még az eredményeimérz sem mentem el.. Nem írtam fel 😬

2018. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Soha nem kellett bevásárlólistát írnom, mindig minden fejben volt. Aztán terhes lettem és szita agyam lett... Totál kivoltam magamtól, hogy hogy lehetek ilyen feledékeny. Nemhogy a vásárolni valót felejtettem el, de néha elindultam dolgokért és mire odaértem már nem is tudtam miért mentem :D Most szedem a halolaj kapszulát és egy fokkal jobb. Azóta szültem is és eltelt pár hónap, lehet az is segített a dolgon. :)
2018. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!