Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tabletta...

A fogamzásgátló tabletta befolyásolja nálatok a libidót?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom,hogy igen.Ezèrt nem merem szedni.
2018. aug. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem, mert nem szedem. Amíg szedtem, addig igencsak lecsökkent, gyakorlatilag sosem volt kedvem.
2018. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem csökkentette
2018. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt pár hét, amíg a béka segge alatt volt a libidóm a fogamzásgátló szedése alatt, de egyébként minden rendben volt. 3,5 éve szedem.
2018. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a harmadik fogamzásgátló vált be, az első kettőtől libidóm se volt és fájt a szex is. A harmadikat már február óta szedem, és gyakrabban van kedvem hozzá, nekem bevált. Nem lehet megmondani előre, hogy melyik fogja csökkenteni, lehet, hogy nem is fogja.
2018. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyiktől 0 libidóm lett, el is hagytam a francba.


Szuper, hogy az exem élvezte a szexet mer nem kellett gumi, csak épp nekem kedvem nem volt, és folyamaosan száraz voltam.

2018. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!