Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mini tampont használni...

Lehet mini tampont használni egy 12 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Nyaralunk és kb. az utolsó vagy az utolsó előtti napja van szegénynek. Ma jöttünk és ma nem fürdött, holnap vagyunk már csak itt. Ha nem múlik el neki holnapra, akkor megpróbálhatná a mini tampont, hogy egy picit fürödhessen?
2018. aug. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Meg lehet de nem hiszem hogy siketülne. Az utolsó napon mikor mér kevés a vér és semmi rutin. Szerintem nem kéne erőltetni mert nem lesz jó. Persze ez csak az én véleményem.
2018. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de szerencsésebb lett volna az erősebb napokban próbálkozni ezzel. Gondolom, azért így sincs minden veszve, próbálkozni lehet, de nem biztos, hogy menni fog. Egyeseknek eleve nem megy a mini tampon sem, a többségnek azért igen, de bele kell jönni.
2018. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én anno próbáltam 13 évesen, és nem ment. Elég sok időre el is vette a kedvem a tamponhasználattól...
2018. aug. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy 12 éves kislány ne használjon tampont...nekem ez a véleményem.
2018. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

12 évesen utolsó nap, mikor már semmi menzesz nincs, szinte REMEK dolog feltolni egy tampont.


KIZÁRT, hogy menjen, csak jó kis fájdalmai lesznek tőle.


29 vagyok, régóta élek nemi életet, meg sem róbálok utolsó napokban tamponozni, mert felsért.

2018. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem nagyon nem kéne! Utolsó napon már alig van valami, még ha sikerül is felhelyezi, akkor sem biztos, h lesz benne annyi cucc, h fájdalommentesen ki tudja venni fürdés után. És amelett, h fájdalmas, még fel is sértheti a hüvely falát? Valóban megér ennyit egy pár órányi pancsi?! Amúgy is nagyon sok olyan lesz még, amiről le kell majd mondania a mensi miatt, ezzel sajnos nem tud mit csinálni. Viszont, ha a pancsit választja a tampon mellett, talán annyi előnye lesz a dolognak, h egy darabig biztos nem akar majd tampont használni, ha kellemetlen/rossz érzés párosul hozzá
2018. aug. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!