Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 11 éves kislánynak tablet? Mi...

11 éves kislánynak tablet? Mi a véleményetek? Mire tudja használni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 11:30
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
85%
Én nem vennék még neki. Amúgy Facebookozásra, mesenézésre meg ki tudja mire használná még.
2013. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Egy gyerek ma már több elektronikai kütyühöz is ért...

Van kifejezetten gyerek tablet pl. EasyPix Junior 4.0

Továbbá nem csak fb-ni lehet egy tableten, vannak készségfejlesztő játékok, párosítós játékok...

Bár tény hogy a kézzel fogható játékok jobbak...szerintem...

2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
31 éves vagyok, és nincs semmilyen okoskütyüm: se telefon, se tablet, semmi. 11 évesen meg pláne nem vennék neki.Ha a szülőnek ennyi pénze van a gyerekére, akkor inkább élményt adjon neki.Amikor írom e sorokat, még van a maival együtt 5 nap a nyári vakációból, ha a gyereknek nem kell pótvizsgáznia(ha bármilyen tárgyból is kell, akkor semmit se kapna tőlem, az egyszer tuti), és a szülő mindenképp kárpótolni akarja a gyereket a suli előtt, akkor én nyaralni vinném a szülő helyében: 2-3 nap a Balatonon, hekkevéssel, fürdéssel, csúszdázással szép nyárzáró élmény.
2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
Èn még biztos, hogy nem vennék neki.
2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:

Elég korai.


Egy görkorinak jobban örülne-szerintem.

2013. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Baromság. Egyátalán aki kitalált ezt a tabletet...


Minek? Netezni tud gépen is nem? Zenehallgatásra ott a telefon. facebookra meg szintén ott a gép. Én inkább elmennék vele a strandra, néhányszor és este elvinném moziba.

2013. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
20%
Az en lányom 9 eves, van neki tablete. A ballagasara kapta, mert nagyon jol teljesített es ezt szeretett volna. Játékra használja, internetezésre, videó es filmnezesre. Ettől az évtől az o evfolyamatol kezdve tabletet hasznalnak az iskolában a tanitashoz, igy egyáltalán nem bánom, hogy megvettük neki,
2013. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá net is vagy otthon wifi amihez csatlakoztatni tudod, akkor nagyon jó ajándék. :)
2013. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
11%
3: azért, mert te a kőkorban ragadtál, mást még nem kell odarántani. Minél előbb tudja használni a modern technikát, annál jobb. Mindent túlzásba lehet vinni, még a görkorizást is. A szülő felelőssége az, hogy a gyereke mértékkel csináljon mindent, a tabletezést és a görkorizást is. De aki 10-12 éves koráig nem lát számítógépet, az digitális analfabéta lesz és felnőtt korában pont olyan hátrányok érik majd, mint most az igazi analfabétákat. 20 év múlva nem fog tudni egy pohár vizet se önteni magának, mert az is elektronikusan fog menni. Nem tudja majd intézni az ügyeit, hátrányban lesz egy egyszerű bevásárlásnál is és még sorolhatnám. Szóval igen, vegyél a 11 évesnek tabletet, tanítsd meg, hogyan és mire lehet használni és figyelj oda rá, hogy normális keretek között használja.
2013. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
Ennyi idősen elég egy !!!buta!!! telefon. 13 évesen kapna egy jobb telefont, 14 évesen pedig egy saját laptopot. 14 éves kor előtt én nem adnék saját gépet/laptopot egy gyereknek, mert semmi kedvem gyerekzárazni ilyet, márpedig kíváncsiságból biztos megnézne 1-2 nem neki való dolgot. De ha a nappaliban lévő gépet használja áldásom rá. Tabletet 16-18 évesen adnék neki. Én ENNYIRE gonosz szülőnek készülök :D
2013. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!