Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudják az orvosok mi...

Nem tudják az orvosok mi bajom van! Nogyogyaszati vagy egyeb?

Figyelt kérdés
5 napos hasfajassal gyakori vizelessel felkerestem haziorvosomat, aki eloszor holyaggyulladast diagnosztizalt utana laborra kuldott. Labor utan vissza mentem masnap hozza es elkuldott korhazba vakbel gyanuval, ott 5 ora varakozas utan csak annyi derult ki hogy a petefeszkemben 3 ciszta van ami esetleg nyomhatjak a hugyholyagot. Ott is csinaltak labort. Aztan visszamentem a hazidokihoz az meg mondta h negativ lett az osszes labor leletem igy visszavonta a felfazast es nogyogyaszhoz kuldotf aki huvelygyulladast allapitott meg es megint elkuldott vervetelre mehenkivuli terhesseg gyanujaval. Az eredmenyeket jovoheten tudom meg. Szerintetek a huvelygyulladas nem okoz gorcsos hasfajast? Kerem segitsen az aki jartas ilyenbe. Komolyan felhaborito hogy 5 napja jarom az orvosokat es nem tudnak konkret valaszt adni az eros hasfajasra es csak ma kaptam gyogyszert! Koszonom!
2018. aug. 2. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Rossz kategóriába írtad a kérdést.
2018. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes! A huvelygyulladas ujra es ujra visszater???
2018. aug. 3. 00:16
 3/20 A kérdező kommentje:
Pedig mas kategoriat irtam neki :O. Hogy kell atallitani?
2018. aug. 3. 00:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szomoru h ide jutunk h a gyakorin kell diagnozist keresni mert az orvosok is elmennek innen.. :O
2018. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De most kajak bevagyok szarva. Ez a betegseg allandoan vissza fog jonni? Es fajdalmas vele a szex is? :O
2018. aug. 3. 00:51
 6/20 anonim válasza:
55%
Értjük a bajodat,de szerinted ki fog téged megvizsgálni?
2018. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Ha cisztát találtak lehet PCOS (ez esetben egy cukorterheléses vérvétel segíthet az inzulinrezisztencia megállapításában, ugyanis a kettő gyakran együtt jár). Bár olyat még nem hallottam, hogy egy ciszta nyomta volna valakinek a hólyagját, ugyanis nagyon aprók.

Vagy lehet kezdődő endometriózis, ezt szintén nőgyógyászati szakrendelésen kellene kivizsgáltatni.

Bár a gyakori vizelési inger inkább felfázásra vagy vmilyen fertőzésre utal. Sajnos, ha a háziorvosod nincs a helyzet magaslatán (márpedig a leírtak alapján nincs), akkor ideje befektetni egy magánorvosi látogatásba. Az egészség a legfontosabb.

A méhen kívüli terhesség viszont nagyon komoly, akár súlyos belső vérzést is okozhat, ha olyan helyen van a zigóta, úgyhogy ha tényleg fenn áll a gyanúja, akkor ez legyen az első, amit kivizsgáltatsz.

2018. aug. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mar voltam nagyon sok helyen nagyon sokszor es tele van a hocipom hogy ujra es ujra kuldozgetnek. Most csinaltam egy tesztet. Negativ. Tehat ez is kizarva! Akkor en mar csak a huvelygyulladasra gyanakszok hogy attol faj a hasam
2018. aug. 3. 06:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljes vérkép vizelet vizsgálattal. Bármilyen gyulladást kimutat, esetedben lehet hogy még ki is kell majd tenyészteni egy mintát. A hüvelygyulladás fájdalmas vizeléssel, esetleg vérzéssel jár, de mindenképpen vizelési ingerrel még úgy is hogy kevés vizelet távozik. Ha cisztát találtak akkor azt kezelni kellene, nem lottózni hogy mi lehet a bajod. Válts dokit!!
2018. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy magán nőgyógyászt, aki ultrahang vizsgálatot is végez, az összes leleteddel, lehetőleg minél hamarabb. Ahogy írják is, a méhen kívüli terhesség nagyon veszélyes, de az összes többi is okozhat komoly szövődményt ha nem kezelik időben.
2018. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!