Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy a sebészek, de úgy általában az orvosok hűtlenek lesznek? Van olyan orvos ismerősötök, aki boldog és kiegyensúlyozott házasságban él a szakmájában kínálkozó lehetőségek ellenére?

Figyelt kérdés
Elég sok alkalmuk van félrekacsintani, ha azt vesszük sok fiatal, csinos nővérke, medika, páciens, hozzátartozó, stb kínálkozik egy orvosnak. Van olyan aki egy az egyben ezt visszautasítaná a szeretett nőért? Vagy csak ideid-óraig működik ez?

2017. okt. 15. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Van egy orvos nagybátyám, aki a második házasságában él, de az első házassága tévedés volt, mindketten félreléptek nagyon rövid időn belül, szóval egyikük sem volt hűséges a másikhoz.
2017. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell ahhoz orvosnak lenni. Kimesz az utcara, es mindenhol kipakolt mellek, seggek. De egyebkent, egy kozeli rokonom orvos, es ez hivatas neki. Nem nemi szervet vadaszni megy, hanem embereket gyogyitani.
2017. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

24 éve dolgozom orvosokkal, de még nem láttam egyetlen monogám házasságot sem náluk.Ez viszont nem jelenti azt, hogy minden eü-i intézményben ez a jellemző.Máshol lehetnek kivételek.

Én személy szerint egyetlen orvossal sem kezdtem soha és nem is kezdenék, de nem a foglalkozása miatt.

2017. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jó ilyeneket olvasni :-)

Ezek szerint csak az én környezetem van tele ilyen primitív, külön állatfajnak számító hímorvosokkal.

21L/Medika

2017. okt. 15. 11:44
 5/19 A kérdező kommentje:
#3, miért nem kezdenél orvossal?
2017. okt. 15. 11:45
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Öhm, nem tudom hol élsz de ebben az országban, főleg még fiatalon egy kezdő orvos az 130 ezer forintot keres... ennyi pénzzel hiába orvos, nem férfi a nők szemében.

Külföldön persze 8-9szer annyit kapnak az orvosok, de ott meg az a baj, hogy külföldi vagy, azért néznek le.

2017. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Azért kérdező, mert emberileg taszítóak Számomra...de ha más foglalkozásuk lenne, akkor is ugyanilyenek lennének.
2017. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy szakorvos a rendszeren belül magasabb rangnak számít egy asszisztenshez/rezidenshez/medikához/takarítónőhöz képest. Talán ezért találják vonzóbbnak az alacsonyabb beosztásban levők.
2017. okt. 15. 11:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Jó kèrdès. Az èrdekelne, hogy mik a Ze èszrevèteleid? Rossz tapasztalatod van? Tetszik valamelyik doki?
2017. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

"Ezek szerint csak az én környezetem van tele ilyen primitív, külön állatfajnak számító hímorvosokkal.

21L/Medika"


Hát... te is jól kezded a szakmádat.

2017. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!