Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek volt már ilyen?

Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban felborult a menstruációm. Eddig 24-25 napra jött meg most meg van amikor 29 aztán utána 24, utána megint 29 most pedig 22 napra. De igazából most nem tudom hogy mi van mert éjjel felkeltem a hasfájásra de az is furcsa mert feszít inkább és még egy csepp vér sincs. Amúgy most a napokban vagyis egy elkövetkezendő egy hét folyamán kell megjönnie szóval nem lehet peteérés se meg semmi más.

Nem fogytam, nem híztam, nem stresszelek, nem sportolok úgyhogy nem értem. Tudom nőgyógyász de az semmit se mondana meg elküld vérvételre és semmi baj nem lenne (voltam már) különbenis megyek majd műtét miatt.

Csak érdekelne volt-e ilyen valakinek?!


2018. aug. 3. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
+/- 1 hét csúszás bőven belefér. Nem kell ezzel foglalkozni.
2018. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! Csak kicsit idegesito mert eddig tartotta a 24-25 napot :D most meg mar nem faj a hasam viszont vér sincs még mindig úgyhogy nem ertem mi van :D
2018. aug. 4. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!