Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha együttlét után viszketek...

Ha együttlét után viszketek lent, akkor megcsalt a párom?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Vagy az, vagy terhes vagy.


Nem irtad milyen viszketes, akar lapostetu is lehet.

2018. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyaltalan nem biztos, millio egy dologtol lehet. Gombat sem kell elkapni senkitol, magatol is kialakulhat, mivel alapbol megtalalhato a szervezetben.
2018. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ja, persze. sose vagyok beteg.
2018. aug. 3. 22:53
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Hatalmas lehet a bizalom köztetek, na de mindegy, ez nem tartozik a kérdéshez.


Nekem is volt már baktériális fertőzésem, de nem azért, mert megcsalt a párom. Menj el dokihoz.

2018. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
soha nincs semmi bajom, higiénikus, tiszta ember vagyok, biztosan van valami, ez nem normális. amúgy is lenézem a folyton beteg embereket, koszosak, nem mosnak kezet, mocskos a lakásuk, óvszer nélkül egyéjszakáznak, és az immunrendszerük is göthös- Nem zavar, ha a párom félrelép, m,ert ez hozzátartozik az emberi természethez, az viszont kiakaszt, hoyg egy mocskos betegségfészekbe mártogatja védőintézkedések nélkül. Mondom sokadszor, NEM NORMÁLIS folyton fertőződni, 10 évben egyszer vagyok náthás 1-2 napig, mert hallottam már a kézmosásról :) a legtöbbeteknek meg tök megszokott folyton ételmérgezést meg viszketegséget kapni, tök normális a mocskosság, ápolatlanság stb. Senki ne akarja már megmagyarázni, hogy heti szinten vakarássza a sunáját, ez baromság.
2018. aug. 3. 23:12
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ja, akkor megcsalt a párod. Biztos is.
2018. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert, nálad megszokott dolog viszketegséget kapni a lábaid közt? Hát nálam marhára nem...
2018. aug. 3. 23:14
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért vannak ilyen buták a világon?
2018. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Leszarom, hogy megcsalt, még izgat is :) a higiéniát nem szarom le.
2018. aug. 3. 23:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
most ez valami rossz troll kerdes akar lenni? ha ilyen hiszterika lenne a csajok enis megcsalnam. hiaba hiszed magad apoltnak ferges lettek te is 😂
2018. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!