Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi nyomás érzés terhesen?...

Hüvelyi nyomás érzés terhesen? 20 hetes kismama vagyok, és ma reggel óta nyomást érzek a hüvelyemben. Olyan mint amikor megtelt a tampon. Másnál is volt ilyen vagy ez nem jó jel?

Figyelt kérdés
Olvastam a verbősègről, hogy az is okozhat hüvelyi kellemetlenségeket, de néha szurkál a hasam is a köldök alatt kicsivel. Megyék fél 11-re uh-ra, ott is látják ha nyitva a mèhszáj vagy inkabb menjek el most a dokihoz uh előtt? Köszönöm a valaszokat
2016. aug. 4. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem látják a méhszájat uh-n, én terminus napján voltam reggel uh-n, csak annyit látott, hogy annyira lent van a feje, hogy már nem tudja rendesen megmérni. Ez volt 9 órakor, és fél 11-kor már derékszögben hajolgattam otthon. 11-re beértünk a szülészetre, ott megvizsgáltak és közölték, hogy 4 ujjnyi a méhszáj. Az orvosom épp sztk-n rendelt és futva ért be a szülőszobára, mondván jól megfuttattam (szegény sztk-s kismamák, akik potyára vártak a váróban, mert doktorúr elviharzott). Szóval ez alapján a reggeli uh-n már legalább 2-3 ujjnyi kellett legyek, mégsem látták.
2016. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha furán érzed magad, inkább nézesd meg dokival a méhszájat.
2016. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmúlt hal istennek, nagyjából fél óra múlva, de már nem akartam tőrölni a kèrdèst ha esetleg még előfordulna ilyen. azóta nem is éreztem. Az ultrahangon harántfekvèsesnek mondták, lehet hogy a lábával nyomta a mèhszájat. Egyèbkènt hètfon kell menjek kontrollra az uh eredményt vinni, de ha addig lesz még ilyen, elmegyek hamarabb, ha másnem a kórházba. De minden okè, az ultrahangon már egész fent volt a köldökömnèl a buksija, és 21 hetesnek mèrtèk. Mocorog szépen , kicsit szurkál a hasam de ma sokat sétáltam. Köszönöm a választ :)
2016. aug. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!