Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A joghurtos-teafa olajos...

A joghurtos-teafa olajos tampon tényleg hasznos lehet?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy a natúr joghurtba itatott, teafaolajjal lecsepegtetett tampon segít majdnem mindenféle nőgyógyászati problémán. A teafaolaj fertőtlenít, gombaölő hatású, a joghurt pedig a ph értéket hozza rendbe

2018. aug. 6. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anno még a nővérsuliban az egyik órát nőgyógyász tartotta.Ő szerinte a joghurtos tampon nagy hülyeség,és többet árt,mint használ.
2018. aug. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Még hatásosabb a nőgyógyász, aki konkrétan meg is mondja, milyen fertőzésed van, nem csak otthon diagnosztizálgatod magad, és ő fel is tud írni olyan valóban hatásos szert, ami használ is.
2018. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem szórakoznék ilyesmivel, elég, ha csak arra gondolok, h a joghurt milyen egyéb dolgokat tartalmazhat még, mert szerintem a gyártás során sokminden más is belekerülhet pl tartósítószerek, térfogatnövelők stb... Amik lehet, h sokkal károsabbak a szervezetnek, mint azt gondolnánk.


Viszont, arra roppant kíváncsi lennék, h hogy a fenébe lehet felrakni úgy egy tampont, h bármibe belemártják, rácsepegtetnek valamit?! Mert ahogy én tudom, ha folyadék éri, elkezd megdagadni, fellazulnak a rostok, elveszti a tartását, puha és petyhüdt lesz. Sokszor úgy is nehéz felrakni, ha eredeti állapotában van, nemhogy bekenve, lecsepegtetve valamivel. Valaki csinált is már ilyet, vagy ez csak egy városi legenda?!

2018. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pacsi☺
2018. aug. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!