Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kissé nagyobb mennyiségű...

Kissé nagyobb mennyiségű folyás a megszokottnál. Normális?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 napja észrevettem, hogy a megszokottnál nagyobb mennyiségű fehéres folyásom van. De nincs kellemetlen szaga, nem fáj semmim, nem csíp, amikor pisilek.


Tehát akkor nem lehet ebből semmiféle bajom, igaz?

Előre is köszönöm!


2018. aug. 8. 03:48
 1/3 Miculi111 válasza:

Szia nem akarok hülyeséget írni! Nekem is volt hasonló bajom de a doki azt mondta természetes hüvely váladék... és utána gyulladásom volt 2napra rá a másik dokinál! Kaptam rá gyógyszert és vissza állt a hüvely ph.m! Utana nem volt folyásom de ez lehet peteérés időszakba is!

Kérj idp.t dokidhoz!!!

2018. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miculi111 válasza:
Első vagyok! Sok dolog lehet a háttérbe ezért a biztos amit a dokid mond akihez mindig is jársz!
2018. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szépen! Már elmúlt, és olyan, amilyen szokott lenni. Szerintem nem megyek orvoshoz.
2018. aug. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!