Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürödhetek betét nélkül?

Fürödhetek betét nélkül?

Figyelt kérdés

Mármint, nem szószerint mivel betéttel egyébként sem lehet. A tampont nem merem kipróbálni. De nem strandon gondoltam hanem itthon a medencében max 10percet.

Így is elkaphatok valamit? Nagyon veszélyes?



2018. aug. 8. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne, egyszerűen nem azért, mert elkaphatsz valamit (bár ez is lehet), hanem mert nem higiénikus a többi ember számára. Maximum ha utána leengeditek a vizet, kifertőtleníted , és újra feltöltöd.

Én nem tenném az tuti.

2018. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel (99,999%), hogy nem kapnál el semmit. Sőt veszélyben sem lennél.


A probléma inkább ott kezdődik, hogy mi van ha véletlen megindul a vérzés...


Eléggé kellemetlen lenne a többi ember számára.. meg neked is.

2018. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma már csak én mennék be, este pedig amúgy is tervezzük leengedni a vizet
2018. aug. 8. 13:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy délben jött meg, még csak barna folt van.
2018. aug. 8. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Senkit nem evtt még meg egy tampon...
2018. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen igénytelen vagy...
2018. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
ÉN tampon nélkül nem engednélek a medencébe. A tampon használatba senki se halt meg.
2018. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán belemehetsz, ha más már nem megy bele addig, amíg le nem cserélitek a vizet. Én szoktam mensikor is fürdeni, és én sem használok tampont. Mondjuk én nem medencében, hanem a fürdőkádban. Szerintem nem vészes, sosem volt még olyan, h fürdés közben kezdett volna folyni. Olyan volt már párszor, h pici rózsaszín árnyalatot láttam a vízben, de semmi komoly. Miután végeztem, leengedem a vizet, zuhannyal átmosom a kádat és kész. Nem olyan nagy dolog ez. Nyilván a strandolást úgy szervezem, h akkor menjek, amikor nincs meg. Vagy ha nincs eltervezve, csak épp menet közben úgy alakul, h strandon kötünk ki, akkor nem megyek bele a vízbe, hanem elfoglalom magam a parton. Esetleg térdig bele megyek ha nagyon kínoz a meleg, de azért biztos nem rakok fel tampont, h egy-két órát fürödhessek. Mivel elég gyenge a vérzésem, túl sok idő alatt telik meg a tampon, amit nem szeretnék kivárni, meg azt sem hogy órákig bennem legyen. Viszont úgy meg, h alig van benne valami, félig szárazon tutira nem fogom kiszedni magamból, mert amellett, h fájdalmas, nagyon károsítja is a hüvelyfalat. Ezért is nézek nagy kerek szemekkel, akik időhöz kötik a tampon cseréjét, nem pedig ahhoz, h teljesen megtelt e, vagy mehet még bele...
2018. aug. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!