Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan betét aminek nem...

Van olyan betét aminek nem olyan durva a szárnya?

Figyelt kérdés
Alwayst használok,de a 3. napra már teljesen kidörzsöli a combom a szárny. Van esetleg olyan betét aminek nem ilyen érdes a szárnya? Nektek nem dörzsöli ki??

2018. aug. 5. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Molfina.


Ezt otthon nem kapsz de válassz olyant, ami puhább.

2018. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nem csak a szárnya, hanem az egész betét is. Ha megfigyeled, ugyanaz az anyag a betét szárnya, mint a felülete. Az always műanyagos felületű, így a szárnya is olyan. Én libresse-t használok, annak pamutos a felülete, így a szárnya is. Ezért túl sok lehetőséged nincs. Ha maradsz az always-nál, akkor dörzsölni fog. Vagy kipróbálsz másmilyet, aminek puhább a felülete.

Esetleg még annyit tehetsz, h veszel fel mégegy bugyit, vagy harisnyát, ami az eredeti bugyira szorítja a szárnyakat, így nem tud annyira elmozdulni, és talán nem dörzsöl ki. Persze ez csak egy tipp, nem biztos, h nálad is beválik, mert számtalan oka lehet annak, h kidörzsöl.

2018. aug. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A mosható betétek, pamut vagy minky anyagból vannak. Nem dörzsölnek. Nézz körül a neten. De ne a gagyi aliexpressz, Wish, eBay vonalon.
2018. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsere az always-nek mar kaphato Soft valtozata is, mindegyik fajtajabol. A muanyagos sz.r utan igazi feludules azt hasznalni, nekem a libresse azert nem jott be, mert a szarnyai es az azon levo tapado felulete is kisebb, mint az alwaysnek, ezert nekem csuszkalt. :)
2018. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!