Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy viselitek ebbe a melegben...

Hogy viselitek ebbe a melegben a betétet?

Figyelt kérdés
Tegnap muszáj voltam betétet használni több éves tamponhasználat után.Bele esett a doboz tampon a vízbe. :) Délután meg éjszaka volt bent betét de nekem úgy kipállott ott lent hogy majd meg őrültem. Ti hogy viselitek? Vagy a betét volt rossz? Always

2018. aug. 8. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Kehely!!!
2018. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Kehely! Persze, főleg ha még szűz, ne adj Isten a tamponnal is kínlódik csóri kérdező.


Minden nap használok (csak nappal) tisztasági betétet, semmi problémám nincs vele/tőle.

2018. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran kell cserélni, illetve napi többször tusolni és így el lehet viselni, legalábbis engem így nem zavar annyira.
2018. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor kell tusolni, és nem lesz baj.
2018. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Nem szoktam hasznalni hagyom ,hogy follyon!
2018. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy kettes? Rendszeres tamponhasználóról van szó...oda van írva bakker! Kelyhezni meg szűzen is lehet. Millió forma és méret elérhető. Kicsit művelődj. Majd ha kihúztad a fejed a fenekedből!
2018. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Kehellyel észre se veszem hogy megvan 🙂 de csak jó minőségűt szabad használni!
2018. aug. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen melegben mindent nehezen viselek, nem csak a betétet! :D De komolyra fordítva a szót, ilyenkor még többet használok el, még gyakrabban cserélem. Ha már nagyon le vagyok izzadva, és érzem, h kezdek bepálni, lecserélem a betétet még akkor is, h egy csepp vér sincs benne. Egy az, h jobb érzetet ad egy tiszta, száraz betét, mint egy meleg, nyirkos, felpuhult használt. A másik meg az, h nem látszik rajta, de sztem az izzadságot is tuti felszívja, amitől telítődik, és ha épp akkor indulna meg egy adag vér, akkor azt lassabban szívja fel, vagy nem is szívja fel mindet. Ami azért elég baj is lehet, ha máshova folyik el és nem a betétbe...

Mondjuk hál istennek sikerült megúsznom, mert 3 hete volt meg, akkor azért ennyire nem volt meleg, és kb jövő hét közepe felé lesz megint esedékes, hátha addigra meg már nem lesz ilyen meleg. Ha meg igen, majdcsak kibírom valahogy, ha kell, óránként cserélgetem, a lényeg, h ne érezzem magam kellemetlenül a mensi miatt!

2018. aug. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, az lemaradt, h a betét sem volt a legjobb választás! Az Always műanyagos borítású, sokkal jobban befülledbenek tőle ott lent a dolgok, mint egy olyan betéttől, aminek pamutszerű a teteje. Nekem az Alwaystól egyébként is befülled lent, amimor nincs extrém meleg. Ráadásul még ki is dörzsöl, irritál. Az tény és való, h nagyon jól szív, viszont nekem ezen kívül inkább a negatív hatásai vannak, többségben, így csak akkor veszek Alwayst, ha nincs semmilyen Libresse. Nekem ezerszer kényelmesebb bármelyik másiknál, talán annyival kevessbb, h egy picit lassabban issza fel, ha sok vér megy egyszerre, bár ez nekem nem szempont mert elég gyengén szoktam vérezni. Reggel ébredés után, meg napközben 1-2x szokott picit több lenni, de az sem olyan sok, h átázna a betét vagy ilyesmi...
2018. aug. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!