Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy viselitek hogy ilyen...

Ti hogy viselitek hogy ilyen melegben ennyire lengén öltözködnek a hölgyek, és ti lányok hogy viszonyultok ahhoz hogy ennyire mindent kiraktok és megbámulnak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
A férfiak örülnek, a hölgyeknek meg egy szava sem lehet mert minden ,,árus'' azt rak ki a ,,boltjában'' amit akar hogy lássanak.
2016. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha megnéznek,bár csak a lábam van "kirakva"
2016. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
En allo fhasszal kozlekedek a jardan es ket elonyet is elvezem a dolognak, legeltetem a szemem, es a lengoajtoknal nem kell emmiatt hasznalnom a kezem..
2016. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én mint lány nem rakok ki semmit, mégis megbámulnak, és nagyon zavaró. Nem értem miért kell bámulni, főleg olyan pasik esetében nem értem akik mellett ott a barátnőjük...
2016. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Normálisan öltözöm, nem tálalok ki semmit.

Ha megbámulnak is, nem szoktam észre venni, általában levegőnek nézem a szembejövőket, nem vagyok egy nagy emberbarát, ha idegenekről van szó.

2016. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte engem is zavart, de már már megszoktam. Nem az utcán lévő pasik miatt veszek fel magassarkút, szoknyát harisnyával, meg csinosabb felsőt, hanem mert én így érzem jól magam. Hagy bámuljanak, legalább lett feldobtam a napjukat :)
2016. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisztike 95 ***** válasza:
92%
Nem zavar ha bámulnak,férfiak ilyenek.
2016. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Melegben szeretek kényelmesen lengén öltözni. Ha megnéznek nem zavar. A pasik már csak ilyenek.
2016. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!