Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralni megyünk holnap, és...

Nyaralni megyünk holnap, és tegnap jött meg. Milyen tamponnal ajánlott fürdeni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz, de csak most kezdtem el ismerkedni a tamponnal.. Pontosabban ma. Szerintetek holnapra megszokom annyira, hogy ne vérezzem át? Illetve milyen tampont kéne vennem, ami jó lesz?
2018. aug. 9. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

állítólag 2. nap után lehet fürdeni tamponnal. ennek ellenére nem feltétlenül ajánlott, mert vizes közegben jobban szaporodnak a bacik. figyelj rá, hogy rendszeresen cseréld (így kb. esélyed sem lesz átázni, hacsak nem nagyon erős vérzésed van), mondjuk 2 óránként, ha vízben vagy végig.


próbálom kerülni ilyenkor a fürdést, de ha mégis vízbe merészkedek, akkor intim kelyhet használok (bár utóbbi időben amúgy is próbálok csak ezt használni), emiatt nem áll fenn a fertőzés veszélye, elméletileg.

2018. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos az intim kehely egyelőre nem jöhet szóba, de gondolkodok rajta.

köszönöm! nincs erős vérzésem.

2018. aug. 9. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Fürdöhetsz, de nekem második napon reggel-délelőtt 1,5 óra alatt átvérzik a legerősebb is.


Délután sem bír ki 3 óránál többet, olyan erős akkor a menzeszem.

2018. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*legnagyobb
2018. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!