Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet furán hangzik a kérdésem...

Lehet furán hangzik a kérdésem, de nem tudom ez normális jelenség-e?

Figyelt kérdés

Nemrég tértem át fogamzásgátló tablettára párommal, és ugye előtte sose élvezett belém. Most meg már, hogy tudjuk, hat a gyógyszer, belém is ejakulál. De a problémám ott kezdődik, hogy ilyenkor az nap, illetve másnap is érzem, hogy mintha folyna ki belőlem az ondó, vagy nem is tudom. Ha hirtelen felállok, köhögök vagy egyéb ilyen mozdulatokat végzek olyan érzésem van, mint mikor a havim megvan, és "folyik" ki.

Ez normális?

Mi a teendő, hogy ne legyen ennyire kényelmetlen?

Ti ezt hogyan oldjátok meg?


2012. szept. 30. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért (is) használunk óvszert. Utálom, hogy folyik ki belőlem a cucc. De megpróbálhatsz aktus után hüvelyöblítést csinálni.
2012. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztasági betét. (vastagabb)
2012. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egyáltalán nem szeretem ha nedves maradok ott lent,már többször is volt ilyen,hogy e miatt kaptam el valami fertőzést,mert a nedves közeg,ugye kedvez a baciknak...Én szeretkezés után zsebkendővel meg szoktam magam rendesen törölni,egy be is nyomom a hüvelyembe párszor,amíg már nem tocsog a zsepi az ondóban,viszonylag száraz.Eddig ennek még semmi hátrányát nem tapasztaltam,és mióta ezt csinálom nem is kaptam el semmit. Általában ha van rá lehetőségem sex után gyorsan tusolok egyet,kiöblögetem a hüvelyem.Ezek után egyáltalán nem szokott folyni semmi,de azért éjszakára meg másnapra beteszek egy vékonyabb tisztaságit.Ha épp akkor nincs lehetőséged fürödni,a zsebkendős módszer a tisztasági betéttel egész jó.:)
2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!