Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől gyógyulnék meg?

Mitől gyógyulnék meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb egy hónapja észrevettem, hogy csíp a pisilés és irritáció van odalennt. Felmentem dokihoz, aki Klion-D hüvelytabit és szájon át bevehető tablettát írt fel. Nem mondta, hogy mi bajom van, csak felírta ezt. Elolvastam a mellékhatásait, és úgy megijedtem, hogy inkább minden mást vettem, csak azt nem. Kezdtem a gynoxin hüvelykrémmel, mellette külsőleg canestent használtam, ezután miután ettől jobb lett, de nem 100-os, kiváltottam a candibene hüvelytabit, és a candibene krémet (megfelel a canesten combival), ez is segített, de ez sem annyira. Majd lassan kezdtem érezni mintha konkrétan marna a hüvelyfalam ettől a sok hülyeségtől és most megvettem a lactofeel nevezetű gélt, ami visszaállítja a hüvely ph értékét, hátha ettől a maródás abbamarad. Az első tubus után vagyok (a 7-ből) és nincs változás. Ugyanúgy mar. Volt már fertőzésem, de az nem ilyen. Azt 3 nap alatt kikezeltem, viszont ez már egy hónapja tart. És már nem az van , mint az elején. Most szó szerint azt érzem hogy a sok krém meg tabi kikezdte a hüvelyem. Pont ezért vettem a lactofeelt, mert az elvileg rendberak. Szerintetek, mit tegyek? Tudom idióta vagyok,hogy nem vettem meg a Kliont, de féltem tőle.

2018. aug. 15. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Klion azért jobb mint a többi, mert vegyes baktérium+gombaölő hatása van.


És teljesen kipucol belülről. De a tablettátt nem csak neked kell szedned, hanem a partnerednek is, különben mindent egyetlen aktus során visszakapsz tőle.


A partnerednek meg Canestennel kell kennie magát a tablettán felül.


A kezelés alatt Tilos a szex minden formája, még gumiban is, ha megakarsz szabadulni ettől. És fertőtleníteni kell az alsóneműket, törülközőket is minimum 60 fokos mosással.

2018. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1+ Azokat amikkel eddig próbálkoztál, nyugodtan kukázhatod.
2018. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
A legtutibb ha visszamész az orvoshoz, felsorolod miket használtál és ő ennek fényében ajánl kezelést. Nem tettél jót szegény alsó feleddel a sok összevissza kenegetéssel :/
2018. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek vannak mellékhatásai, azzal nem kell foglalkozni, de be kell szedni, amit az orvos felírt, és annyi ideig kell szedni, amíg előírta, mert ha hamarabb hagyod abba, visszatérnek a panaszok.
2018. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb fogadd el az orvos javaslatát, mert többet árthatsz az öngyógyítassal, mint segíthetsz. Én használtam a klion d kúpot, semmi mellékhatása nem lett és meg is gyógyított. Attól még, hogy fel van tüntetve, hogy előfordulhat nagyon kevés esély van rá. Ha mégis kijönne egy mellékhatás nem kell megijedni, vissza kell menni az orvoshoz, aki felír mást.
2018. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül mi hozott rendbe?
2023. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!