Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a hónapjában majd a...

Csomó a hónapjában majd a hónalj alatti részen 21 évesen?

Figyelt kérdés

Július közepén fedeztem fel egy kisebb régi 1 forintos méretű csomó jellegű puklit a jobb hónapjamban ami egy hét alatt elmúlt. Most viszont egy hete szűrő fájdalmat érzek a jobb mellem jobb oldali részén. Elkezdtem keresni támogatni és a hónapjam alatti részen találtam egy ugyanígy 1 Ft-osnak megfelelő méretű kis csomót.


Néztem a bal oldalamat ahol úgyazint van egy kitapintható kis “görcs” ami nyirokcsomó, de nem fáj és nincs megduzzanva sem.


Utánaolvasva ezek lehetnek ciklikus nyirokcsomó duzzanatok amik a következő vagy az az utáni menzesszel elmúlnak. Nekem is néhány napon belül esedékes a menstruáció.


Lehetséges hogy amiatt van? Ha nem mitő lehet? Gondoljak rögtön a legrosszabbra, rák és társai?


Mellrákról 35 év felett beszélnek és akkor is túlnyomó részt olyan nők esetében akik szültek.


Mit tegyek? Nincs lehetőségem orvoshoz menni decemberig, mert külföldön lakom és egy egy kezelés akár 100-200 ezer Ft-na is kerülhet.



2018. aug. 16. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek egy adott izzadásgátlótól lettek csomók a hónalján, és Ő is szúró fájdalmat érzett. Nem váltottál izzadásgátlót mostanában?
2018. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Hallottál már orvosról?
2018. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es: mostanában vettem egy újat, de ugyanattól a márkától amit eddig használtam. Köszönöm a választ


Kedves 2-es : Hallottál már végig-olvasásról és szövegértésről?

2018. aug. 17. 07:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a címkéjét, ha a aluminiumot tartalmaz, akkor valószínűleg az a gond.

1-es voltam.

2018. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem és sajnos van alumínium tartalma. Viszont mostmár 2 kisebbet is találtam a mellem melletti részén. Az egyik egész kicsi borsónak a másik nagyobb, de talán nincs 1 Ft-os nagyságú.


Ha megnyomom fáj de nem vészes, és odébb mászik.


Ugye nem lehet rák? Kétlem, hogy azért fájna mert végső stádiumban lennék. Azt mondják a rák csak akkor fáj.

2018. aug. 18. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne képzelj be minden hülyeséget! :)

Válts aluminium mentes izzadásgátlóra, ha attól van, hamarosan (akár 1héten belül) el fognak tűnni a csomók.

Ha nem tűnnének el, akkor irány az orvos, de biztos, hogy nem rák, ne parázz rá!!!

2018. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én nekem is van ilyen a jobb hónaljamban, én elmentem ultrahangra és ott azt mondták hogy amikor borotválkoztam akkor kicsit megvágtam a bőrt és így kerültek a nyirokrendszerembe baktériumok (?)


16l

2018. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ajaj, ez velem is rendszeresen megtörténik. Legutóbb is borotválkoztam felületi sérülést okoztam ami vérzett is majd mikor öltöztem rá is kentem az alumíniumos izzadásgátlót.

Elképzelhető, hogy ezért van?

2018. aug. 27. 17:15
 9/9 anonim válasza:
Lehet, de majd a biztonság kedvéért menj el egy ultrahangra
2018. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!