Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vékonyszálú, hamar zsírosodó...

Vékonyszálú, hamar zsírosodó hajra valami praktika vagy sampon? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megmosom a hajamat,1 napig szép de másnapra kénytelen vagyok összefogni mert zsíros lesz. Tudnátok ajánlani valami hajmaszkot vagy sampont vagy bármi ilyesmit ami esetleg jó lenne a hajamra?

Igyekezek nem minden nap hajat mosni...


2018. aug. 17. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Most furin fogsz nézni de ömm...nekem is ilyen a haj típusom, egy darabik tűrtem aztán át álltam a sampon nélküli életre, és így sokkal kevésbé zsírosodik.

(A sampon nélkül, nem azt takarja, hogy nem mosok hajat,hanem mosok, csak más anyagokkal,nem pedig rendes samponnal)


Milyen sampont használsz amúgy?

2018. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy head&shoulders vagy természetes sampont(csalánt)
2018. aug. 17. 11:59
 3/5 anonim válasza:

Van a Baleanak egy termékcsaládja. Ha megveszed a hajmosás előttit, a sampont, és a balzsamot, akkor 1800ft lesz mindössze. És nagyon jó. Dettó olyan a hajam, mint neked, és 2 nappal kitolta a mosást.

A hajmosás előtti tégelyes, radírozós pakolás, utána sampont, a végére meg jöhet a balzsam.


Ez az:


[link]


A mosás előtti nagy tégelyes (1000ft). A balzsam is ilyen zöld csomagú. Egy helyre rakják őket általában.

2018. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) :)
2018. aug. 17. 12:05
 5/5 anonim válasza:
Nem jót köldtem, bocsi: TONERDE ezt keresd majd rajta [link]
2018. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!