Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami házi praktika...

Van valami házi praktika gyorsan zsírosodó hajra? Vagy ismertek erre olyan sampont, ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként mosod a hajad? Mert ha túl sűrűn, akkor ahhoz hozzászokik, és hamar be is fog zsírosodni.
2011. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj hajpakolás :)

Én minden nap kellet mossam a hajamat,de mióta használom kibírja 3 napig is :D csak elég feszélyezve érzem magam de nem gáz :D

próbáld ki :)

2011. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ricinusolajat én is használom, nekem is nagyon bejön, elég hetente mosni a hajamat, plus Gliss Kur Satin Relax sampon-balzsam
2011. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a ricinusolaj segített, 2 tk ricinusolaj + 1 ek étolaj + 1 tojás sárgája keverékét viszem fel a hajamra éjszakára, azóta elég hetente egyszer mosnom.


Előtte háromszor mostam..

2011. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naponta is moshatnám De fructis normál, gyorsan zsirosodó,48 órás friss érzés samponjával elég kb 2.
2011. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik, de régen bevált miért ne válna be most is (neked): sima szappannal moss hajat.
2011. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :)

Ha olajat kenek a hajamra,akkor nem lesz még zsírosabb?

2011. jún. 8. 09:28
 8/8 anonim válasza:
Nekem a tojásfehérjés hajpakolás is segített. Hajmosás előtt két tojásnak a fehérjét felverem egy csipet sóval és ezt dörzsölöm az ujjammal (ne körömmel)a fejbőrömbe, várok, amíg egy kicsit rászárad, majd szokás szerint hajat mosok.
2014. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!