Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, mért nem akar aludni?

Segítség, mért nem akar aludni?

Figyelt kérdés
10 hós kislányom már régebben is csinált ilyet egy héten legalább kétszer, de mostmár rohadtul elegem van belőle. Hajnal kettőkor felébred, szépen megszoptatom, látom utána, hogy majdnem elalszik, akkor visszaviszem az ágyába és onnantól megy a cirkusz. Egyszerűen mindig feláll hogy vegyem ki. Kiveszem de nem akarja azt se hogy ringassam. De van, hogy nem sír, hanem ütöget meg gagyorászik. Három óra hosszáig szórakoztunk, hogy visszaaludjon, de csak akkor aludt vissza ha újra cicire raktam. Ma meg hajnal 5-kor kezdte ezt, úgyhogy már nem is próbáltam visszaaltatni, de 8-kor már olyan álmos volt hogy egy perc alatt elaludt. Mitől ébred fel ennyire hajnalba amikor sötét is van, hozzá se szólok.? Segítsetek mert már nagyon kivagyok, már alig van erőm felkelni az ágyból.
2010. jan. 27. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is hónapokon keresztül ezt csinálta éjjelente.Azok alapján amit leírtál nekem úgy tűnik hogy "csak" a közelségedre vágyik.A lányom 15 hónapos és nem hajlandó átaludni az éjszakákat a kiságyában ha viszont ott alszik velem akkor semmi baja.Este 9-től reggel 8-ig alszik.Akkor is ment a cirkusz ha éppen jött a foga.Akkor sem aludtunk.Próbáld meg kideríteni hogy miért csinálja!Nekem ez volt a legborzasztóbb hogy találgatni kell! :)Amikor már végképp nem bírtam mert napok óta nem aludtam egy rendeset elmentünk a mamához.Sajnos ez ilyen.Majd alakulni fog!!!:)Türelmet és kitartást kívánok!!
2010. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor se alszik ha magam mellé teszem, akkor integet a lámpának, meg magyaráz. Ha meg az apja is ott alszik akkor rá ugrál. :-(
2010. jan. 27. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
És nappal mennyit alszik?Mert én azt is próbáltam variálni.Ha 2 óránál többet alszik akkor nem akar este elaludni 10-11-nél előbb.Mennyire fárad el?Ha nem nagyon akkor sem alszik jól ha nagyon fáradt akkor meg azért nyűglődött a lányom.
2010. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahogy írod akkor elég eleven éjszaka!Lehet hogy nem fárad el napközben.
2010. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nappal se alszik túl sokat,tegnap pl délelőtt aludt fél órát meg délután is fél órát. De amúgy kb összvissz másfél -két órát alszik napközben.Nem fárad el? Egész nap mászkál.
2010. jan. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!