Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feljebb húzódhat a méhlepény?

Feljebb húzódhat a méhlepény?

Figyelt kérdés

A 20. héten (3 hete) voltam uh-on, ez van az ambuláns lapomon: magzat fejvégű fekvésben. Lepény a hátsó falon tapad, mélyen, eléri a belső méhszájat. Plac. praev. marg. . A magzatvíz átlagos.

Az orvos nem mondta, hogy ez gondot okozna, nem tiltott meg a szextől sem. Viszont most olvastam, hogy ilyenkor, ha eléri a méhszájat, akkor se sportolni nem szabad, szexelni sem. Ha nem megy feljebb később, akkor császármetszést végeznek.

Kezdjek aggódni, hogy az orvosom nem nagyon foglalkozik velem??



2018. aug. 17. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondott semmit, mert ilyenkor még nagy százalékban feljebb megy, ahogy nő a méhed. Nekem még 30 hetesen is érte a méhszájat az első babával, 34 hetesen már a közelében sem volt. 😊 Egyébként mi is szexeltünk, nem tiltott el a doki, nem is volt baj, sosem véreztem. Ne izgulj, még rengeteg időd van! 😊
2018. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából néha szex közben szúrkálni kezd a bal oldalon az alhasam. Olyankor abbahagyjuk, mert párom eléggé félt engem és a babát is. Szerencsére vérzésem nem volt.
2018. aug. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!