Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis lehet a háttérben?

Endometriózis lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
PCOS-t diagnosztizáltak nálam, durva alhasi fájdalommal, de akkor a doki azt mondta a PCOS-nek nem szabadna ennyire fájnia, így adott fogamzásgátlót, ami kicsit csökkentette a fájdalmat, de most is, egész nap csak fetrengek a fájdalomtól, már napi 4 cataflam sem segít...lehet esetleg endometriózis? Fájdalmaim csak a vérzés ideje alatt vannak, kegyetlen rossz, máskor meg semmi bajom. Szerintetek? Nem akarok úgy visszamenni hogy megmondom szerintem endom van, de minimálisan erre utaló jeleket már kellett volna látni az ultrahangon nem? Tudom hogy csak laparral lehet teljesen igazolni, de talán pco mellett “esélyesebb”.
2018. aug. 17. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mióma is lehet.


Szerintem bőven elég, ha elmondod a tüneteid, majd ők elvégik a szükséges vizsgálatokat, nem mindegyik orvos szereti, ha helyette diagnosztizálsz.

2018. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem látszott semmi az uh-on és én is cataflamon éltem a menzesz első két napjában. Csak laparral derült ki, hogy endometriozisom van. Gyanú ugye volt.
2018. aug. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!