Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány nem mossa a...

Szivis kérdése:

12 éves lány nem mossa a punciját, mert csipi minden. Doki azt mondja nem kell, a sima viz elég. Nem én vagyok az anyja? .

Figyelt kérdés
Normális ez? Sem tusfürdő, sem intim mosakodó nem kerül az alsó ferjtájra.... Szerintem ez nem normális. Véleményetek?
2018. aug. 19. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Tuti nem normális. Nézessétek meg egy tapasztaltabb orvossal!
2018. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Miért, az "intim mosakodó" feltalálása előtt mi volt?


Miért lenne jobb vegyszerekkel irritálni bőrfelületeket sima vizes lemosás helyett?

2018. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy az anyja vagy még lehetsz hülye.


Teljesen fölösleges szappant használni, öntisztító terület. A lúgos szappan meg nem meglepő, hogy irritálja a savas közeget. Nem való oda.

2018. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Elég általánosan azt vettem észre, hogy a víz valamiért alá van becsülve. Nagyon jól tisztít pedig, normális esetekben... A családunkban szinte semmi tusfürdő nem fogy és nem hinném, hogy piszkosak volnánk, de a víz általában elég, nyilván bizonyos piszkos melók után több kell.
2018. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Sima meleg vízzel mosom a puncimat minden fürdés során. Köszöni szépen, tökéletesen jól van. A különféle tisztálkodószerek csak felborítják a hüvely bejáratánál a természetes pH érteket, az pedig egyenes út a fertőzésekhez. Semmi baj nincs a vízzel, sem a kislánnyal.
2018. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Lehet kapni mosakodó krémet a patikában. Ez nem szappan, és nem csíp. Szinte olyan, mintha testápoló lenne. Nagyon érzékeny bőrre kimondottan jó. Ekcémás bőrre is megfelelő. Azért ha csípi minden a gyereknek a nemi szervét, akkor egy bőrgyógyászhoz elvinném.
2018. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig ellenőrzöd, hogy megmossa a punciját? Vagy csak "kémkedsz" utána?
2018. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm egyáltalán nem mossa szappanokkal, csak vízzel. Nem büdös a puncija, egészséges. 1 évben ha egyszer lesz fertőzése, akkor is a sok stressz miatt...
2018. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

(Utolsó: évente egyszeri fertőzés szerintem elég sok. Biztos, hogy kigyógyul belőle rendesen?)


Kérdező: persze, hogy csípi minden, a tusfürdőket, szappanokat NEM SZABAD puncira használni, felborítja a pH értékét. Komolyn gondolat okozhatnak. Ezt felnőtt létedre nem ártana tudni, pláne, ha gyerek is van. Az intim mosakodók sem válnak be mindenkinek. Teljesen elég oda a sima víz.

Hogy te vagy-e az anyja, azt nem tudom.

2018. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen kigyógyul, de mint mondtam, az egyetemi, munkahelyi stressz felborítja a PH-ját sajnos. :)
2018. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!