Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdo tamponhasznalokent az...

Kezdo tamponhasznalokent az ob minire esett a valasztas de az erosebb napokra is jo? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Mar nagyon beleuntam az allando betetezesbe es a folytonos atazasokba es utalom hogy atlatszik vagy kidudorodik a betet. Eros a verzesem van. Utanna neztem mar ennek az egesz tamponosdinak de csak annyit olvastam hogy kezdo tamponhasznaloknak jo valasztas az ob mini. Ezert most hozzatok fordulok. Ertelmes valaszokat varok es persze par tapasztalatot is. Kort irjatok:) 16/l

2018. aug. 20. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd látod, hany órát bír a mini. Ha pl 1-2 óra alatt megtelik, akkor próbáld meg a normált.
2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első 1-2 napban mindig erősebb a vérzés, így a mini nekem sosem volt elég.

De ha neked nem olyan erős a vérzésed akkor elég lehet a mini is. Ki kell tapasztalnod

2018. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minivel próbálkozz először,ha az megy és megtelik 1-2 óra alatt használhatsz normált is.
2018. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az erősebb napokon 1-2 órát bír általában, de kezdésnek, megszokni a tamponhasználatot tökéletes, és végig lehet vele csinálni egy menstruációt gyakori cserével (De egyébként ez is változó,lehet neked az erősebb napokon is bírni fog 5 órát)

Ha máe biztos vagy magadban, megpróbálhatod a normált!

Sok sikert!

2018. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!😊
2018. aug. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!