Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D 100 hüvelykúp+halvány...

Klion-D 100 hüvelykúp+halvány vèrzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, sok hasonló kèrdés van már feltéve, de érdekelne, hogy mi lehet az én esetemben. A nőgyógyászom felírt nekem klion hüvelykúpot illetbe szájon át szedendő gyógyszert, valószínüleg trichonomasra es bakteriális fertőzésre. Ezt onnan feltételezem, hogy egy barátnőmmel együtt mentünk el vizsgálatra és neki is ugyan azt a gyógyszert írta fel a doki és nekem nem adott leletet (említette neki a barátnőm, hogy együtt lakunk gyakorlatilag) és ezért gondoltam, lehet ezért adott csak 1 leletet. Szóval az eredeti kérdés, hogy elkezdtem a kezelést, de a 6. kúpnál éjszaka megjött a megvonásos vérzés(fogamzásgátlót szedek) és egész nap marha világos piros volt. Ez oké, előfordul, gondoltam biztos a kúp miatt ilyen világos, amit este felhelyeztem. Másnap is tartott ez a halvány piros, majd besötétült a szokásos pirosságara. Aztán kövi nap meg mar barnáztam, estefele meg nem volt semmi. Mivel a tabi miatt 2-3 napig szokott tartani, így fogtam és folytattam a kúrát, felhelyeztem este a kúpot. Reggel pedig megint élénk pirosan véreztem, de kevesebb volt, mint az átlagos vérzésem. Egész nap tartott.. úgy voltam vele, hogy lehet meg megvan, inkább nem teszem fel a kúpot, így az nap este kihagytam. Majd tegnap este feltettem a 8.-at, mert már nem volt vérzés, de ma reggel megint lett.. utána olvastam, és írták, hogy ez lehet mellékhatása, de máshol meg azt írták, ha gyulladásom van, akkor vérezhetek. Kicsit aggódom, szeretnék már meggyógyulni,2 kúpom maradt. nincs kedvem visszamenni az orvoshoz. Remélem tudtok megnyugtató válaszokat adni. Köszönöm:)

2018. aug. 22. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet a megvonásos vérzés is, vagy a kúp miatti vérzés. Ne foglalkozz vele.
2018. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy esetleg a "bent maradt" maradék vért felhígitja es a kúppal együtt távozik. Köszönöm a válaszát😄
2018. aug. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!