Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az öregebb generációnak pl a...

Az öregebb generációnak pl a nagymamáimnak miért lógnak a melleik mitől ereszkedtek meg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2 nagymamám van. Az egyik eléggé kövér és hatalmas melle van, a másik vékony és neki nincs nagy melle. De sajnos már mindkettejük mellei eléggé lógnak szegényeknek. Miért? Én nagyon sajnálom őket! Beszélgettem velük erről és mindketten világ életükben mindig hordtak melltartót. Akkor mitől lóg a mellük?

2018. aug. 23. 04:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hopp.. 22 vagyok, nem szültem, nem szoptattam, és nekem is lóg.. akasszam fel magam?! Nem mindegy neked, kinek milyen a melle?! Örülj, hogy neked (ezek szerint) nem lóg, élvezd, ameddig lehet..
2018. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Scav ***** válasza:
100%
Idővel kevesebb kollagént képes megtartani a bőr, így feszességéből veszít.
2018. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Többszörösen megkaptad a kérdésedre a választ. Miért emeled ki folyton a kérdést? Ennyire foglalkoztat az idősek melle?
2018. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez is valami fétis lesz.
2019. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam hajlandó szülni nehogy tönkremenjen a testem a mellem, így nem is szoptattam, a mellem negyven felett is ugyanolyan mint mindig volt. Öreg nem akarok lenni, zavarna ha csúnya lennék, így remélem elvisz majd valami gyorslefolyású betegség lassan, amikor már sok értelme nem lesz a létemnek, szóval bízom benne ez a mell lógás sose fenyeget. Nagyon bíztam a koronavírusban hogy betör orszàgunkba is egy két év múlva, de úgy néz ki megússzátok, pedig én mem bántam volna úgy egy év múlva elbúcsúzni.
2020. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Na 15-ös élsz még? Vagy nagy bánatodra nem vitt el a vírus?

A kérdező meg sztem titkon a nagyikra gerjed :D

2020. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!