Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja, a menstruációm első...

8 napja, a menstruációm első napján kezdtem el szedni az Estelle nevű fogamzásgátló tablettát. A ciklusom eddig 5-6 napig tartott, most pedig a 6. naptól kezdve már nem erősen, de még mindig vérzek. Ez lehet a tablettától? Korábban még nem szedtem.

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Nekem 7 napos volt a mensim, aztan a tablettatol 3 napos lett:D
2018. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A ciklusom eddig 5-6 napig tartott"

Tehát fogamzásgátlót szedsz, de fingod sincs arról, mi a ciklus fogalma. A ciklus 21-40 nap között normális. Ha neked 5-6 napos, az igen nagy baj. Gondolom, a menstruációd tart 5-6 napig. A ciklus a 2 egymást követő menstruációk 1. napjai között eltelt napok száma. Most a fogamzásgátló miatt ez fixen 28 napos lesz.


"most pedig a 6. naptól kezdve már nem erősen, de még mindig vérzek"

Az 1. 3 hónapban ez totál normális. Köztes vérzésed van. Majd elmúlik. Igen, a tabletta miatt van.

2018. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2018. aug. 23. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!