Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első placebo tabletta után...

Az első placebo tabletta után hány nappal kéne megjönnie?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem be az első placebo tablettát de még nem jött meg. Néha késtem az orvossággal olyan 10-12 órát is (talán 2×) és mostanában sokat idegeskedek... Ezek is közrejátszhatnak, hogy még nem jött meg? Vagy ez normális?

2018. jún. 6. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó placebo tablettáig kell megjönnie.
2018. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És arra mennyi az esély, hogy terhes vagyok? Nem élvezett belém, de néha szoktuk csinálni pár percet gumi nélkül... De az is lehet, hogy azért nem jött meg még most, mert az utóbbi időben sokat idegeskedek?
2018. jún. 6. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 12 óránál nem késtél többet, akkor nincs esély a terhességre de jó lenne, ha nem csúsznál vele ennyit. Állíts be ébresztőt.

Azért nem jött még meg, mert többnyire nem az első placebo napon jön meg.

2018. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell még aggódni, igaz gyűrűzök de ugyanaz a lényegük, nekem pl a 3. mentes napon jön meg, ahogy néztem az átlag 2-3 de ha az utolsó napig megjön már rendben vagy
2018. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!