Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS ezért kell menni nőgyógyás...

SOS ezért kell menni nőgyógyászhoz? Mostanában sokat pisilek és van hogy faj az alhasam és van hogy alulról is mintha szúrna ahol kell pisilni. De ezek nem olyan gyakoriak. Lehet hogy felfasztam?

Figyelt kérdés

Május 13 óta menstrualok megjött július1 és most meg semmi.

Ez baj ? Komoly bajom van ?

14



14



2018. aug. 23. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.
2018. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem is volt, hogy szúrt, pisilni kellett, de mégse:D szerintem felfázás, és amúgy nem is baj, ha nem jön meg rendszeresen, majd beáll:D

13/L

2018. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell menned, ezt ki is lehet kúrálni, orvos nekem nem mondott sokat. Nálam ez előfordul, felfázás..:)
2018. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz felesleges, inkább urológushoz.
2018. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez felfázás, vagyis húgyúti fertőzés. Nőgyógyászhoz felesleges ezzel menni, ő nem ezzel foglalkozik. Háziorvoshoz menj. Ha durvul, akkor urológushoz. Igyál nagyon sokat, szedj tőzegáfonya kapszulát, és jó esetben gyógyszerek nélkül elmúlik. Nekem a húgyúti fertőzésekre való gyógyteák is sokat segítettek (pl medveszőlő tea).


A menstruációnak több év kell, hogy rendszeres legyen. Akár fél év is kimaradhat, a te korodban az is normális.

2018. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó tökéletest választ adott.

Ez nem a nőgyógyászra, hanem első sorban a háziorvosra/gyerekorvosra tartozik, egy szimpla felfázást neki is tudni kell kezelni. Ha ő nem tudja megoldani (de miért ne tudná?), akkor is urológia a helyes választás, nem a nőgyógyász.

14 évesen pedig úgy, hogy nem régóta menstruálsz, teljesen normális, hogy még kimaradozik.

Ha nem voltál férfival (ami erősen merek remélni!!!), akkor egyelőre nem kell emiatt nőgyógyászhoz menni.

2018. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És van hogy mintha úgy látnám hogy ott van valami apró fehérseg a korul De ha jól meg fürdők elmúlik de van hogy visszajön ! Lehet hogy csak a fehér vécé papírból pici darabok ?
2018. aug. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!