Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 Évesen lehet spirálom?

20 Évesen lehet spirálom?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom rajta hogy lehet-e nekem spirált használni, vagy maradjanak a óvszeres védekezések amik zavaróak. :S Nagyon zavar mikor nincs óvszer vagy megszakításost akar. :S Csináltathatnék?

2018. aug. 25. 01:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem spirálom van. Én úgy emlékszem, hogy a doki mondta, hogy csak azoknak tesznek fel spirált akik már szültek.
2018. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hm de ez igy nem fer miért csak akkor?

Nem eltávolítható vagy mi a gond vele?

Nekem azt mondták szabadon szexelhetnék spirállal nem lennék terhes.Most is szerezhetek esemény utánit mert kiszakadt....

S nagyon ideges vagyok tőle.Miért csak terheseknek?

Kevésbé eshetnék teherbe utána?

2018. aug. 25. 01:17
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Tudod, a spirál tök jó dolog, de nem véd a fertőzésektől. Tudtad hogy a méhnyakrákot fertőzés is okozhatja? A megszakításos meg eszedbe ne jusson, azt csak olyan pasi akar aki igazából szarik rád. Ha szexelni akar, gondoskodjon óvszerről- vagy ne dugjon.


[link]

2018. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült elszakítani? Mi évek óta gumit használunk és egy se szakadt ki. A tabletta nem lenne egyszerűbb a spirálnál?
2018. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
" de ez igy nem fer miért csak akkor?" Tudomásom szerint nem csak szülés után lehet, Bár elég neccesnek tűnik, hogy állandó jelleggel egy idegen tárgy legyen az emberben. Ja, és azt nem úgy írják hogy "fer" hanem fair.
2018. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És nem, terheseknek nem raknak fel spirált...
2018. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Spirálod esetleg még akkor lehet, ha fogamzásgátlót nem tudsz szedni valamilyen betegség, vagy családban levő betegségkockázat miatt.
2018. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Most néztem utána, spirál mellett nagyobb esély van teherbe esni mint gyógyszer mellett.
2018. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos igen hosszúra sikeredett már legalább 50perces volt sokféle pózzal. s a egyik álló póznál arra lett figyelmes hogy végig szakadt.Ez volt nekünk is a első.pedig már rengetegszer használtunk s sose. lehet selejt volt.

Ismerem a fertőzéses dolgokat de nem cserélgetem a párjaimat. 3 éves kapcsolatom van. S bosszant ez a védekezéses mizéria.Fogamzásgátlót meg nem kaphatok a doki szerint a rendszertelen havim miatt.

2018. aug. 25. 01:52
 10/14 A kérdező kommentje:

Jó multkor voltam vérvételen s endokronológián vagy, hogy kell írni s amikor látta a papírokat s kérdezte hogy van a havim rendszeressége azt mondta hogy nem érdemes nekem.

bár mondta lehet rendbe szedné kicsit.

Bár igaz ő is mondta a allergia tesztet mert voltam allergiás is most nyáron foltokkal s viszketéssel mindenhol.

2018. aug. 25. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!