Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sziv tud fajni?

A sziv tud fajni?

Figyelt kérdés
Neha egy parat nyilalgat a bal mellemnel, mondjuk hetente-kethetente. Valamikor ez par masodpercig tart es eltunik napokra, hetekre, valamikor egy napon belul tobbszor visszater. Ilyenkor van, hogy a bal karom nehany pontja bizsereg picit. Eleg parazos vagyok, ezert vagyok megijedve. Ezt okozhatja a gerincem, kisugarozhat? Mostanaban van vele baj, bar derektajekon, de ferde. Vagy ez a szivem lehet? Tud fajni? Utalhat komoly bajra?
2018. aug. 25. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg parázós vagy, menj orvoshoz.
2018. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Igen, szúrhat a szív. Szépen elballagsz a körzetidhez, elmondod neki, miket tapasztalsz. Infarktusnak ugyan eltérőek a figyelmeztető tünetei, azért mégsem ártana, ha időben, az esetleges bajt megelőzve beutalnának egy EEG-re, vagy alaposabb kivizsgálásra. Akkor szólnak, ha tényleg van okod a félelemre. Egyelőre ennyi, addig no para, míg biztosat nem tudsz. Ha otthon , magadban féldegélsz, attól nem leszel nyugodtabb.

Egy orvosi szakvéleménytől még akkor is, ha esetleg tényleg baj van. Jó egészséget: menj el az orvoshoz!

2018. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez inkább pánikbetegségre vall mivel írtad is hogy parázós vagy szerintem egyértelmű.

szívbetegségre infarktusra nkább a gyengeség utal, meg a folyamatos fájás.

2018. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyebkent ez a panaszom evek ota fennall, megjelenik, eltunik, ez volt ra jellemzo mindig is. Bar a karzsibbadast nem ertem, mert volt hogy baromira felidegesitett valami, es abban a pillamatban dobbant egy nagyot a szivem es lezsibbadt a karom intenziven. De ez regen volt, csak olyan fura.

A panikbetegseg az jelen van 1 eve ez a panasz regebb ota, csak igy mar jobban megijeszt meg jobban figyelek ra, mint anno.

2018. aug. 25. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
akarzsibbadást is okozhat pánikbetegség rám is jellemző tapasztalatból írom.
2018. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!