Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két Betét egyszerre? Alkalmazh...

Két Betét egyszerre? Alkalmazható?

Figyelt kérdés
Holnap, kb egész nap max 1szer lesz lehetőségem cserélni, tampont nem használok így nincs itthon. Tehát ha berakok egy betétet meg rá, de kicsit hátrébb mégegyet azt úgy lehet? Így is átázok? (Közepes erősségű a vérzésem)

2018. aug. 28. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem hogy ez kivitelezhető lenne. Inkább vegyél éjszakai betétet, pl Always Ultra Secure Nightot.
2018. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én esténként úgy rakom be. És még van hogy így is àtázok.

Nem hiszem, hogy túl kényelmes lenne, de persze, alkalmazható.

Az esti is hosszú, hogyan miért ne, ha nem látszik at.

2018. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már késő a válaszom, de értelme szerintem nem sok. Én még soha nem áztam át elől. A második betét szerintem nem sok mindent szívna fel és kényelmetlen is.


A csere pedig bárhol megoldható. Ha nincs mosdó akkor is. Nedves törlőkendő a tiszta kezekért, ha pedig nincs szemetes és nem akarod eldobálni pár uzsonnástasak amibe becsomagolod és később kidobhatod.

2018. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Ahol a két betét találkozik, még ha fedésbe is teszed őket, szétfolyik a cuccos, mivel az egyik betét rajta lesz a másikon, tehát nem egy síkban vannak, ezért annak amelyik fentebb van, semmi értelme nincs. Használj éjszakait, én is mindig azt használom, ráadásul az nem csak jó hosszú, hanem sokkal szélesebb is. Így ott is kisebb eséllyel folyik mellé.
2018. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg???
2021. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!