Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segiitség FOGAMZÁSGÁTLÓ...

Segiitség FOGAMZÁSGÁTLÓ VÁLTÁS 24+4 (zoely) ről 21 tabist (estelle) HOGY KELL (ett volna)?

Figyelt kérdés

Verzesi problemak miatt (2 hetente jott meg) kertem h valtsunk gyogyszert. Az mondta a doki hogy a zoelybol még szedjem vegig a levelet.


Es utana kezdjem az estelle-t. VISZONT az estelle tajekoztatoban azt irja hogyha megjon a havi, aznap mar kezdjem szedni. Errol lemaradtam, es nem is lesz meg a 28 nap ha azonnal valtok amikor megjon...(2.placebo napon jott meg, es akkor csak 26 tabit ettem meg osszvissz)


Mekkora problema hogy 28 szem utan kezdem el szedni az uj fajta tabletta elso levelet?


Koszi a válaszokat.



2018. aug. 29. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma? Nem tudod értelmezni a leírt szöveget, vagy mi a baj?


"Ha más, kombinált fogamzásgátló tablettáról, hüvelygyűrűről vagy (fogamzásgátló) tapaszról tér át az Estelle szedésére:

- Az Estelle szedését a korábbi fogamzásgátló utolsó aktív tablettájának (az utolsó hatóanyagot tartalmazó tabletta) bevétele utáni napon kell megkezdeni. (Ha nem biztos benne, hogy melyik az aktív, ill. az inaktív tabletta, kérje orvosa vagy gyógyszerésze tanácsát.) "


Teljesen egyértelműen le van írva, hogy szedd végig a Zoelyt, majd mikor kezdenéd a következő levelet, akkor nem a Zoelyt kezded el, hanem az Estellét.


Szóval mi nem világos?

2018. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Tehát "utolsó aktív tabletta után" tehát beszeded a Zoelyből a 24 szem aktív tablettát, a placebót már nem, hanem helyette elkezded az Estellét. Az előbb elírtam véletlen.
2018. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem így szeded, ahogy a tájékoztató leírta, akkor nem nyújt védelmet azonnal.
2018. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ez lett volna a kerdes. Ugyanis nekem aztmondta a kollega hogy mind a 28at egyem meg....ezert kerdeztem hogy akkor most mi van mert a tajekoztato meg 24 utan kezdene bevetetni


Tulajdonkeppen a valasz akkor kiegeszito vedekezes 2 hetig.

2018. aug. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!