Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményed a fogamzásgátl...

Mi a véleményed a fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
Szedsz-e ilyet? Ha nem, hogy védekezel?
2018. aug. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg nincs párkapcsolatom, de nem is szedhetném, mert a családomban trombózist okozott. Én egyébként szerettem volna, így viszont ha lesz barátom, marad a gumival való védekezés.
2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon veszélyes.
2018. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedem. Védekezés szempontjából tökéletes.
2018. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Semmi pénzért nem szedném.Annak kell hormonpótlás,akinek hormonzavara van,nem egészséges embereknek.
2018. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sok savazást fogok kapni pláne ha férfiak is olvassák de nem érdekel. A véleményem az,hogy a hormonok a szexuál hormonok mellett szabályozzák az egész testünket, szervezetünket a szervezet fontos vegyületei. Ha ebbe belenyúlsz egy mesterséges szerrel, ami irányítja az nem egészséges és problèmákat okozhat. Erre nem kevés példa van, kivel milyen rosszat tett. Ha nem is azonnal de évek múlva avgy abbahagyás után. Tehát hacsak valakinek nincs a hormonjaival problémája, amin segíteni kell , egészséges embernek szerintem nem normális, ha szedi. Persze már elterhedtek,hogy már fullhormon mentes jóság meg teljesen okés és semmi baj. Mindenki hisz amit akar. Én soha nem fogom szedni, aki meg szeretné szedje. Mindenki azt csinál a testével, amit csak akar. Nekem például az orvosom is nagyon ellenzi meg úgy minden orvos, akiben van emberség és elmondja amellett,hogy ért hozzá.
2018. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Erkölcsileg is elég gáz,hogy egy egészséges nő 10-20 évig vagy egy életen át tömje magába a gyógyszert, a hormont , károsítsa a máját csak a gyorsabb, kényelmesebb szexèrt? Szerintem, ha valakinek attól lesz rossz a szex, mert esetleg óvszerrel kell időzni vagy ,mert rajta van egy 1mm-es gumi réteg ott már inkább más probléma van. Sok férfi olyannyira el is várja,hogy nem egyet simerek, akit megfegnyegettek,hogy elhagynak!! Nevetséges. Nekem szerencsére nem volt ebben részem, mert hamar delismertem az embereket, akiket jó elkerülni.
2018. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Feleslegesen szétbarmolja a hormonháztartásodat, nekem pl .1,5 évig nem jött meg, miután abbahagytam (pedig előtte 100% pontos volt).


Okés, hogy aktuálisan esetleg nincs bajod, aztán tíz év múlve kiderül, hogy ez-az bizony a gyógyszer utóhatása.


Persze, jó védekezési mód, de mérgezed vele a szervezetedet hosszú távon.

2018. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!