Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Nem baj ha nem...

Ez normális? Nem baj ha nem megyek rögtön orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom lehet, érintésre picit viszket, pisilésnél fura érzés a hüvelyemnél. A folyásom kicsit erősebb fehér színű és kissé kellemetlen szagú (leginkább a káposztaszagra emlékeztet). Lehet összefüggésben azzal, hogy a barátom ujjal és szájjal elégített ki?

Nem igazán van lehetőségem rögtön orvoshoz menni és anyukámnak sem tudom elmondani.

17l



2018. aug. 30. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztk-ba is elmehetsz, nem kell pénz és nem kell anyukádat magaddal vinni. nem vagy életveszélyben, nem kell holnap rohanni, de magadnak teszel szívességet, ha minél hamarabb elmész.
2018. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne,ha nőgyógyász látna,mert valószínűleg benyaltál egy fertőzést. A doki tudná,hogy gomba vagy baci, és ha kell, tud adni kombinált kúpot is. Sztem anyukádnak is szólhatsz,nincs ebben semmi, sok kádban fürdéstől, sok üléstől, stressztől is megborulhat a hüvelyflóra és kialakulhat fertőzés, nem kell hozzá feltétlenül intim együttlét.

Vagy ha van pénzed rá,bemehetsz egy patikába venni egy Canesten kombit (gomba ellen) és egy Lactofeel hüvelygélt (baktériumfertőzésre), és reménykedhetsz,hogy az egyik helyretesz. Nem szabad őket egyszerre használni,max egymás után. 4 nap Canesten, 6 nap Lactofeel. De ha teheted,inkább menj a nőgyógyászati ambulanciára. Az a tuti.

2018. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lesz valami bajom ha nem megyek orvoshoz? Csak mert két hétig nem tudok elmenni magamtól
2018. aug. 30. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Az sztk nak van egy olyan szépséghibája, hogy nem kapsz rögtön időpontot. Amúgy is egy-két nap múlva fogadnak, kivéve ha vérzel vagy rendellenes vérzést hazudsz... Magyar egészségügy.


Egyedül is elmehetsz, viszont holnap hívd fel őket mert nem fogsz egyhamar időpontot kapni.

De ennyi várakozástól nem lesz bajod.

2018. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már mehetsz egyedül nőgyógyászhoz vagy tini ambulanciára,nem kell ide anyuka,barátod is elkísérhet,barátnő,vagy mehetsz egyedül.Beutaló nem kell,tb kártyát vigyél.
2018. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Canesten krémet ha tudsz vegyél a gyógyszertárba,2 hét bele fér de ha nincs javulás menj utána orvoshoz(magán rendelés 10-15 000 ft attól függ milyen vizsgálatra mész,amit írtam az rákszűrés ára)

Még sima háziorvoshoz is fordulhatsz tudom ciki,de legrosszabb esetben esetleg ő is tud segíteni,ha oda könnyebb eljutni

2018. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!