Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tegyek a narancsbőr ellen?

A§Vi kérdése:

Hogyan tegyek a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Tudom,rengeteg cikk szól erről,de mégsem találtam kielégítő választ. Sportoló vagyok,tehát naponta minimum 4 óra intenzív testmozgás van. Egészségesen étkezek. Szoktam szaunázni,hideg vizes gödörbe merülni stb.. A masszőröm hívta fel a narancsbőrre a figyelmem,elég kezdetleges. De mit tehetek azért,hogy ne legyen rosszabb?

2018. aug. 30. 20:32
 1/2 Attila Bé ***** válasza:
Kerüld a narancsot!
2018. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 _ovodas_ válasza:

Még a legelkötelezettebb tornázók is küzdenek a narancsbőrrel. Azonban a rendszeres kardió és erő-edzés segít és csökkenti a cellulitisz megjelenését. A "Gmyrek" olyan adatokra is rámutatnak, amelyek szerint a rendkívül stresszes életmód növeli az adrenalin és a noradrenalin hormonokat, amelyek cellulit termelődését segítik.


A Graf esetében mindig úgy tűnik, hogy visszatér a nyirokcsomókhoz, és tanácsos saját mélyszöveti masszázzsal vagy egy bozót segítségéve növelni a véráramlást. A tengeri moszat, az algák és az olívaolaj serkentik nyirokelvezetést. Természetesen ez nem fix. Sajnos a narancsbőrrel én se tudok nagyon sok mindent kezdeni krémek közül pl.a HELIA-D narancsbőr elleni karcsúsító gél,florex epe,juhtejes szappan narancsbor és ekcéma ellen,yves rocher narancsbor elleni testápoló, phi pazar cafe testradir narancsbőr ellen, sweetsation therapy svelte pro l szupererős narancsbőr elleni krém karnitinnel, wooden spoon narancsbőr elleni olaj ha a masszőrödet megkéredegmaszírozhat az aromax masszazsolajal narancsbor kezelésére.foreverbeauty 3tech narancsborelleni keszüléket is kipróbálhatod.

2018. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!