Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció?

Erős menstruáció?

Figyelt kérdés

14éves korom óta menstruálok, nemsokára 18 leszek. Mindig is nagyon erős volt, és egyszerűen nem tudom megszokni annyira korlátoz mindenben. Minden fontos esemény előtt imádkozom, hogy csak ne arra a 2-3napra essen mikor nagyon megvan.

Vashiányos vérszegény vagyok de valahogy sose foglalkoztatta az orvosokat, hiába mondtam hogy óránként kell mennem tampont cserélni. (Ráfogták inkább hogy biztos felszívódási zavar.) Nagyon kellemetlen tud lenni, mert erre sajnos nem mindig van lehetőségem.

Családban nincs senki akivel tudnék erről beszélni.

Ha esetleg fogamzásgátlót kéne szednem, eléggé elkeserítő lenne, hogy bennem van a tudat, hogyha abbahagyom visszaáll minden az eredetire.

Mit tegyek? Annyira gyenge vagyok ezeken a napokon,és az erős vérzés miatt ki se tudok nagyon mozdulni. Suli is rémálom ilyenkor, állandóan azon rágódok, hogy mikor ázom át.:(



2018. aug. 31. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy jó nőgyógyász orvosolni tudja. Sajnos, kevesen vannak akik megértik, milyen nagy probléma ez, és egyáltalán nem normális dolog.Csak azt tudom tanácsolni, hogy addig menj orvostól orvosig, amíg valamelyik nem vesz komolyan. Szabad orvosválasztás van, úgyhogy mehetsz bármelyikhez.Sokszor a rendelőintézet betegfelvételén dolgozók is segítenek jó orvost találni. Kérdezd őket is, ha privátra van pénzed, akkor azokat is vedd számításba.
2018. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2018. aug. 31. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!